چرا لیوان کاغذی

چرا لیوان کاغذی ابزاری مناسب برای تبلیغات به حساب می آید ؟ لیوان کاغذی این قابلیت را دارد که طرح ها و لوگوهای مختلفی روی آن چاپ شود. چاپ روی لیوان کاغذی روشی مدرن برای تبلیغات و برندینگ است که برخی از سازمان ها و شرکت های بزرگ و کوچک از آن استفاده می کنند. در ادامه نیز به ارائه ی مطالبی بیشتری درباره لیوان های کاغذی می پردازیم.

ظروف کاغذی یا پلاستیکی؟

امروزه به دلیل تغییراتی که در سبک زندگی مدرن رخ داده، بشر تمایل زیادی به مصرف بیشتر ظروف یکبار مصرف پیدا کرده است. گفتنی است از زمانی که نظریه واکنش شیمیایی ظروف پلاستیکی در برابر مایعات گرم و مضرات آن برای انسان مطرح شده، مصرف ظروف پلاستیکی کمتر شده است و ظروف یکبار مصرف کاغذی جای آن ها را گرفته اند.

لیوان کاغذی

چرا لیوان کاغذی

سازمان ها، شرکت ها، سمینار ها، همایش ها، پویش ها، برگزار کنندگان مراسم های مختلف و  یا هر فرد و نهادی که به دنبال تبلیغات و برندینگ باشد می تواند طرح، لوگو و یا هرچیزی که به عنوان نمادی از آن است را به تولید کنندگان لیوان کاغذی بدهد و محصول دلخواهش را دریافت کند.

چرا لیوان کاغذی را برای تبلیغات انتخاب کنیم؟

لیوان کاغذی به دلیل قیمت مناسب و قابلیت چاپ در طرح و نقش های مختلف به عنوان یک ابزار مناسب تبلیغات یاد می شود و طرفداران زیادی دارد.

سفارش لیوان کاغذی

شرکت ساحل جنوب با سابقه ی تولید انواع چاپ لیوان کاغذی و کاسه کاغذی و لیوان ۱۱۰ سی سی و لیوان ۱۲۰ سی سی  و لیوان دبل شات یا لیوان دوبل شات در تهران و شهرستان ها می باشد. این مجموعه با استفاده از مرغوبترین مواد اولیه این افتخار را دارد که خدمات متنوعی به مشتریان خود بدهد و طرح و لوگو مورد نظر آن ها را بر روی محصولات کاغذی چاپ کند.

شما می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی به ما اعلام نمایید و ما نیز کالای مورد درخواست شما را توسط باربری برایتان ارسال می نماییم .

برای اطلاع از هزینه های تولید لیوان کاغذی با ما تماس بگیرید و برای دریافت نمونه لیوان های کاغذی تولید شده ما ، لطفا درخواست خود را با ما در میان بگذارید .

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

 

دیدگاه شما: