لیوان دبل شات یا لیوان دوبل شات

لیوان دبل شات یا لیوان دوبل شات یکی از محصولات لیوان کاغذی است که در کافی شاپ ها، خانه، محل کار و برخی از مهمانی ها استفاده می شود. لیوان دوبل شات دارای ویژگی های مشخصی است و همین باعث می شود کاربرد های متنوعی داشته باشد. در ادامه این مطلب نیز به بیان کارایی لیوان دبل شات و تفاوت آن با سایر لیوان ها می پردازیم.

 

لیوان دبل شات

لیوان دبل شات ( لیوان دوبل شات)

لیوان دابل شات با اسم های مختلفی چون لیوان دبل شات، دوبل شات و لیوان ۱۲۰ سی سی یاد می شود که دلیل آن گنجایش این لیوان می باشد.  گنجایش لیوان دبل شات ۱۲۰ سی سی است و برای مصارف مشخصی به کارگرفته می شود.

تفاوت لیوان دبل شات کف بزرگ و کف کوچک در چیست؟

لیوان دبل شات در دو نوع عمده در بازار تولید و عرضه می شود. لیوان دابل شات کف بزرگ و کف کوچک که با نام لیوان قد بلند و لیوان قد کوتاه نیز یاد می شوند دو نوع عمده لیوان دبل شات هستند. همانطور که از نام این دو محصول پیدا است، تفاوت لیوان دبل شات کف بزرگ و کف کوچک در ابعاد آن ها می باشد و به طور معمول لیوان های کف کوچک برای نوشیدنی های گرم و سرد و لیوان کف بزرگ برای مصرف بستنی، ذرت مکزیکی و موارد مشابه به کار گرفته می شود.

لیوان دبل شاتکارایی لیوان دبل شات

از لیوان دبل شات در کافی شاپ ها، بستنی فروشی ها، مصارف خانگی، محل کار، ذرت مکزیکی ، نوشیدنی های بیرون بر و … استفاده می شود.

مزایا لیوان دبل شات

– احترام به محیط زیست

– قیمت مناسب

– بعد تبلیغات

– عدم نیاز به شستو

– صرفه جویی در مصرف آب

– سبکی

– تنوع طرح و نقش

– جنس مرغوب

– تنوع در کارایی

لیوان دوبل شات

لیوان دبل شات یا لیوان دوبل شات ساحل جنوب

شرکت لیوان کاغذی ساحل جنوب تولید کننده لیوان دبل شات با استفاده از مرغوبترین و با کیفیت ترین مواد اولیه است. این گروه ارائه دهنده خدمات متنوع به مشتریان خود می باشد و این توانایی را دارد تا طرح و نقش دلخواه درخواستی مشتری  را در تولید لیوان کاغذی لحاظ نماید. محصولات لیوان کاغذی شرکت ساحل جنوب با توجه به سلیقه و درخواست مشتریان تولید می شوند و این گروه سعی دارد با ارائه با کیفیت ترین و مرغوب ترین محصولات رضایت مشتریان خود را کسب نماید.

گروه ساحل جنوب آماده ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی و کاسه کاغذی و لیوان ۱۱۰ سی سی و لیوان ۱۲۰ سی سی  و لیوان دبل شات یا لیوان دوبل شات در تهران و شهرستان ها می باشد. این مجموعه مفتخر است که در جهت بهتر شدن محیط زیست، چاپ انواع لیوان کاغذی دبل شات و دوبل شات را در تولیدات خود قرار دهد.

به طور خلاصه در این مطلب دریافتیم که:

لیوان دبل شات یکی از محصولات کاغذی است که برای نوشیدنی های گرم و سرد به کارگرفته می شود؛

لیوان دوبل شات در دو نوع کف کوچک و کف بزرگ تولید می شود؛

گنجایش لیوان دابل شات ۱۲۰ سی سی می باشد؛

لیوان دبل شات در کافی شاپ ها، بستنی فروشی ها، ذرت مکزیکی فروشی ها، نوشیدنی های بیرون بر، مصارف خانگی و محل کار به کار گرفته می شود.

مزایای این لیوان، سبکی، تجدید پذیری، عدم نیاز به شستشو، جنس باکیفیت، عدم نشت به فضای بیرون لیوان و … است.

لیوان دبل شات
لیوان دوبل شات