لیوان یکبار مصرف گیاهی

ظروف یکبار مصرف گیاهی که به سازگاری با طبیعت معروف است، نوع جدیدی از محصولات یکبار مصرف به حساب می آید که از طرفداران زیادی برخوردار است. در فرآیند تولید لیوان یکبار مصرف گیاهی از مواد طبیعی مثل ذرت، نشاسته به همراه روغن های گیاهی یا موم استفاده می شود. در ادامه ی این مطلب نیز به ارائه ی اطلاعات بیشتری درباره این ظروف می پردازیم.

ظروف یکبار مصرف کاغذی

تاریخچه ظروف یکبار مصرف

امروزه مصرف ظروف یکبار مصرف افزایش چشمگیری یافته است و در مکان های مختلفی از آن استفاده می شود. با وجود اینکه ظروف یکبار مصرف فواید زیادی به همراه دارند، ممکن است برخی از آن ها به طبیعت آسیب بزنند. به طور مثال سال ها طول می کشد تا ظروف پلاستیکی به طبیعت بازگردند و  باعث آلودگی محیط می شوند، همچنین این ظروف به دلیل واکنش شیمیایی که در برابر حرارت می دهند به عنوان ظروف سرطان زا شناخته می شوند.

با توجه به اینکه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی می توانند چرخه طبیعت را به هم بزنند و اتفاقات جبران ناپذیری برای زمین و انسان به بار بیاورند، بشر چاره ای اندیشید. بشر نسل دیگری از لیوان های یکبار مصرف را به تولید رساند که شامل لیوان یکبار مصرف کاغذی و لیوان یکبار مصرف گیاهی بود. لیوان یکبار مصرف گیاهی که ریشه ای کاملا طبیعی دارد با طبیعت سازگار است و ویژگی های مثبت زیادی به همراه دارد.

مزایای لیوان یکبار مصرف گیاهی

ظروف و لیوان یکبار مصرف گیاهی دارای مجوز وزارت بهداشت هستند و از سوی سازمان های بهداشتی مختلف توصیه شده اند.

ظروف یکبار مصرف گیاهی به دلیل ساختار طبیعی که دارند به راحتی تجزیه می شوند و به طبیعت باز می گردند.

ظروف یکبار مصرف گیاهی در انواع مختلفی تولید می شوند و کاربردهای متنوعی دارند.

از ظروف یکبار مصرف گیاهی می توان برای بسته بندی مواد غذایی نیز استفاده کرد.

لیوان کاغذی

لیوان کاغذی ساحل جنوب

گروه تولیدی لیوان کاغذی ساحل جنوب آماده ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی و کاسه کاغذی و لیوان ۱۱۰ سی سی و لیوان ۱۲۰ سی سی  و لیوان دبل شات یا لیوان دوبل شات در تهران و شهرستان ها می باشد. این مجموعه این افتخار را دارد که در جهت بهتر شدن محیط زیست، انواع لیوان های یکبار مصرف گیاهی را نیز در گروه کاری خود تولید نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

دیدگاه شما: