لیوان کاغذی تم زرد

لیوان کاغذی تم زرد محصول جدیدی از گروه ساحل جنوب که امروز برای شما توضیحاتی از این لیوان ارائه می دهیم. لیوان کاغذی معمولا برای مراسم های مختلفی مانند تولد و مهمانی ها استفاده می شود. زمانی که ما می خواهیم یک مهمانی با تم خاص برگزار کنیم، استفاده از ظروف پذیرایی با همان تم، بسیار جذاب است و خاطره ای به یاد ماندنی در ذهن مهمان های ما به جا می گذارد. در این مطلب می خواهیم به یکی از این تم ها بپردازیم.

لیوان کاغذی تم زرد

لیوان کاغذی تم زرد

رنگ زرد یکی از شاداب ترین رنگ ها است و هیچ محدودیت سنی ندارد. این رنگ انرژی زیادی به بیننده می دهد، به همین دلیل انتخابی مناسب برای رنگ تم تولد و مهمانی های خاص است. لیوان کاغذی در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود و در مهمانی های زیادی استفاده می شود. در یک مهمانی شستن ظروف، کار بسیار دشواری است و بیشتر افراد ترجیح می دهند از ظروف یکبار مصرف کاغذی استفاده کنند. این مسئله باعث شد تا چاپ لیوان کاغذی روز به روز بیشتر شود و کاربردهای این محصول در کشور ما رواج بیشتری کسب کند.

لیوان کاغذی تم زرد

چرا تم زرد ؟

همانطور که در روانشناسی رنگ ها گفته شده است رنگ زرد بعنوان رنگ پر انرژی مطرح شده و به افراد حس هیچان و انرژی زیادی را منتقل می کند. استفاده از لیوان کاغذی با تم زرد در جشن های تولد باعث ایجاد هیچان و انرژی بیشتری به افراد شده و جشن پر مهیجی را بوجود خواهد آورد.

در روانشناسی رنگ ها، رنگ زرد به عنوان رنگی شاد و فرح بخش شناخته می شود. زمانی که می خواهیم تم تولد کودکان یا بزرگسالان را انتخاب کنیم یکی از گزینه های پیشنهادی رنگ زرد است. این رنگ جلوه ی ویژه ای دارد و حتی در طرح ها و بنرهای تبلیغاتی نیز از آن استفاده  می شود. در کنار این رنگ می توان از رنگ مشکی نیز استفاده کرد و یا تم مراسم را زنبوری کرد. با انتخاب ظروف و لیوان کاغذی زرد می توان احساس نشاط و شادی را در مهمان های خود زنده کنیم.

لیوان کاغذی تم زرد

لیوان کاغذی ساحل جنوب

گروه تولید لیوان کاغذی ساحل جنوب با سابقه ی تولید انواع محصولات و لیوان کاغذی با کیفیت این افتخار را دارد که خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه دهد. شما می توانید برای سفارش لیوان کاغذی تم تولد، تبلیغاتی و یا مناسب مراسم های مختلفی سفارش خود را با ما هماهنگ کنید.

برای ارتباط با گروه تولیدی ساحل جنوب و سفارش چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب تماس بگیرید.

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

دیدگاه شما: