قیمت لیوان کاغذی موضوعی هست که بسیاری از خریداران عمده لیوان کاغذی به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند. امروزه به دلیل استفاده زیاد از این محصول بهترین راهکار این هست که قیمت عمده لیوان کاغذی را به نسبت سفارش مشتریان کاهش دهیم.

این روزها به دلیل نوسانات قیمت دلار، قیمت بسیاری از کالاها از جمله قیمت کاغذ، قیمت لیوان کاغذی نیز بسته به نوع و کیفیت کاغذی که در تولید لیوان کاغذی استفاده می شود در بازار متغیر شده است. این روزها با حضور ویروس منفوس کرونا بیشتر مواد غذایی، نوشیدنی های سرد و گرم در بسته بندی های کاغذی سرو می شوند.

بیشتر افراد به دلیل ترس از گرفتن بیماری کرونا ترجیح می دهند که مواد غذایی و نوشیدنی های گرم را در ظروف یکبار مصرف کاغذی استفاده کنند تا ظروف شیشه ای و غیره و واضح است که با این مسئله کاغذ در زندگی روزمره ما نقشی مهمی را پیدا کرده است.

قیمت لیوان کاغذی

ارزیابی قیمت لیوان کاغذی

یکی از مواردی که در تعیین قیمت لیوان های کاغذی مطرح هست نوع کاغذی هست که در ساخت آن بکار می رود. کاغذ استفاده شده در تولید لیوان کاغذی می تواند انواع مختلفی از گواهینامه ها را داشته باشد، این مسئله بر میزان قیمت و تاثیرات زیست محیطی کاغذی موثر است. لیوان کاغذی ساحل جنوب همواره سعی داشته که لیوان کاغذی را با قیمت مناسب و کیفیت خوب به مشتریان خود ارائه دهد.

لیوان های کاغذی از چوب درختان که با طبیعت سازگار هستند تولید می شود، در ادامه به ارائه توضیحاتی از نحوه ی تبدیل چوب به کاغذ می پردازیم.

ساخت تفاله

پس از قطع درختان، آن ها را به کنده تبدیل می کنند  و بعد از طریق یک فرآیند مکانیکی، کنده ها به تفاله تبدیل می شوند. تفاله به دستگاه تسویه ارسال می شود و در آنجا در یک محلول شیمیایی در دمای بالا پخته می شود.

كتك زدن

در این قسمت از فرآیند تبدیل چوب به کاغذ، خمیر باقیمانده تحت فشار و کوبیدن قرار می گیرد. در طول این مرحله، مواد مکمل مختلفی مانند گچ، خاک رس یا مواد شیمیایی مانند اکسید تیتانیوم به تفاله اضافه می شوند. این مواد افزودنی تاثیر زیادی روی تیرگی و سایر کیفیت محصول نهایی می گذارند.

خمیر کاغذ

خمیر کاغذ بر روی صفحه مشبک قرار داده می شود و با کمک یک نوع غلتک فشرده می شود. پس از خشک شدن خمیر کاغذی و فشرده شدن آن، از روی یک سری استوانه های بخارپز عبور داده می شود تا اینگونه رطوبت باقی مانده در خمیر از بین برود.  پس از خشک شدن کامل، کاغذ بر روی حلقه های بزرگ پیچیده می شود.

با توجه به فرآیندهای انجام شده در تهیه کاغذ و با توجه تغیر روزانه قیمت کاغذ در این روزها و عدم ثبات موجود در بازار لیست قیمت لیوان کاغذی را از شرکت استعلام نمایید.

قیمت لیوان کاغذی

لیست قیمت لیوان های کاغذی در ساحل جنوب

نوع ظرف حداقل سفارش زمان تحویل قیمت واحد
لیوان ۹۰ سی سی (لیوان شات) ۲۴۰۰۰۰ چهار روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.
لیوان ۱۱۰ سی سی (لیوان دبل شات) ۱۵۰۰۰۰ چهار روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.
لیوان ۱۲۰ سی سی (لیوان  دوبل شات) ۱۲۰۰۰۰ دو روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.
کاسه ۱۸۰ سی سی ۴۰۰۰۰ سه روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.
کاسه ۲۵۰ سی سی ۴۰۰۰۰ سه روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.
کاسه ۳۵۰ سی سی ۴۰۰۰۰ سه روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.
لیوان ۳۶۰ سی سی ۵۰۰۰۰ چهار روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.

قیمت عمده لیوان کاغذی

لیوان های کاغذی به خواسته مشتریان در طرح ها و اندازه های مختلف تولید می شود و به عرضه عموم می رسد. قیمت لیوان کاغذی بسته به تیراژی که خریداران آن درخواست می کنند تغیر می کند و از آنجا که این محصول امروزه در هر مکانی قابل استفاده هست سعی داریم قیمت مناسبی برای خریداران عمده این محصولات در نظر بگیریم.

قیمت محصولات کاغذی بسته به مواد اولیه بکار رفته در آن و نوع کاغذ مصرفی در تولید آن متغیر هست، البته بسته به نوع مواد اولیه قیمت لیوان های کاغذی متغیر هست ولی با توجه به استقبال زیادی که از محصولات کاغذی این روزها در بازار دیده می شود، محصولات کاغذی در طرح های مختلف و اختصاصی تولید و عرضه می شوند.

امروزه لیوان کاغذی یکی از محصولات محبوب به حساب می آید که مصرف آن نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است. این محصول در انواع مختلفی تولید می شود که هر کدام دارای کاربردهای متنوعی می باشند.

فروش لیوان کاغذی

فروش لیوان کاغذی یکی از مشاغلی است که این روزها نسبت به گذشته رونق بیشتری یافته است. دلیل آن نیز افزایش قابل توجه مصرف لیوان کاغذی در سال های اخیر است. لیوان کاغذی نقش موثری در تغییر و راحت تر شدن سبک زندگی افراد دارد. بعنوان مثال زمانیکه شما یک مراسم جشن تولد دارید و فرصت شستن ظرف ها را در حین مهمانی خود ندارید میتوانید براحتی اینکار را با انتخاب محصولات کاغذی انجام دهید تا فرصت بیشتری را در کنار مهمانان خود به سر ببرید و از مهمانی تان لذت ببرید، به همین دلیل است که روز به روز بر تعداد طرفداران این محصولات افزوده می شود. این محصول مزایای متعددی برای مصرف کننده خود به همراه دارد و می توان از آن در بخش های مختلفی استفاده کرد.

فروش لیوان کاغذی

فواید خرید لیوان های کاغذی

اگر بخواهیم به برخی از مزایا و ویژگی های خرید لیوان کاغذی بپردازیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت تنوع کاربردی محصولات کاغذی
 • قابلیت چاپ تبلیغاتی و استفاده در برندسازی شرکتها
 • قابلیت چاپ در طرح های متنوع
 • قابلیت چاپ در مدل های متنوع
 • صرفه جویی در مصرف آب
 • سبک بودن و قابلیت حمل آسان
 • قابلیت جای گذاری در کمترین فضا
 • تجدید پذیری و بازگشت به طبیعت
 • قابلیت استفاده برای انواع نوشیدنی های گرم و سرد
 • قابلیت استفاده برای پاپ کورن
 • قابلیت استفاده برای مصرف سیب زمینی

و …

فروش لیوان کاغذی

سفارشات لیوان کاغذی ساحل جنوب

گروه تولیدی ساحل جنوب مفتخر است که انواع لیوان کاغذی را با کیفیت و هزینه مناسب به مشتریان خود ارائه دهد. این مجموعه انواع لیوان کاغذی ۹۰ سی سی ، لیوان کاغذی ۱۱۰ سی سی، لیوان کاغذی ۱۲۰ سی سی و انواع کاسه با سایزهای ۱۸۰ سی سی ، ۲۵۰ سی سی و ۳۵۰ سی سی را نیز با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان به مشتریان خود ارائه می نماید.

شما می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی به ما اعلام نمایید و ما نیز کالای مورد درخواست شما را توسط باربری برایتان ارسال می نماییم .

برای اطلاع از لیست قیمت لیوان کاغذی با ما تماس بگیرید و برای دریافت نمونه لیوان های کاغذی تولید شده ما ، لطفا درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با نمایندگان فروش این محصول تماس بگیرید.

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹