قیمت لیوان کاغذی موضوعی هست که بسیاری از خریداران عمده لیوان کاغذی به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند. امروزه به دلیل استفاده زیاد از این محصول بهترین راهکار این هست که قیمت عمده لیوان کاغذی را به نسبت سفارش مشتریان کاهش دهیم. اکثر مشتریان زمانیکه تماس می گیرند بیشتر در جهت کسب اطلاعات در زمینه قیمت لیوان کاغذی هستند، همانطور که می دانید این روزها مصرف لیوان های کاغذی نسبت به گذشته خیلی بیشتر شده است و همین مسئله باعث شده تا گروه ساحل جنوب سعی نماید قیمت عمده لیوان های کاغذی را به نسبت خرید مشتریان عمده کاهش دهد.

قیمت لیوان کاغذینوسان قیمت لیوان کاغذی

این روزها به دلیل نوسانات قیمت دلار، قیمت بسیاری از کالاها از جمله قیمت کاغذ، قیمت لیوان کاغذی نیز بسته به نوع و کیفیت کاغذی که در تولید لیوان کاغذی استفاده می شود در بازار متغیر شده است. این روزها با حضور ویروس منفوس کرونا بیشتر مواد غذایی، نوشیدنی های سرد و گرم در بسته بندی های کاغذی سرو می شوند. شاید قبلا وقتی به یک کافی شاپ یا رستوان می رفتید از لیوان های شیشه ای برای خوردن نوشیدنی ها استفاده می کردید، اما امروز به دلیل وجود ویروس منفوس کرونا اکثر ما در جهت سالم بودن و رعایت اصول بهداشتی از این کار صرف نظر می کنیم.

بیشتر افراد به دلیل ترس از گرفتن بیماری کرونا ترجیح می دهند که مواد غذایی و نوشیدنی های گرم را در ظروف یکبار مصرف کاغذی استفاده کنند تا ظروف شیشه ای و غیره و واضح است که با این مسئله کاغذ در زندگی روزمره ما نقشی مهمتری را نسبت به قبل پیدا کرده است.

قیمت لیوان کاغذی

ارزیابی قیمت لیوان کاغذی

یکی از مواردی که در تعیین قیمت لیوان های کاغذی مطرح هست نوع کاغذی هست که در ساخت آن به کار می رود. کاغذ استفاده شده در تولید لیوان کاغذی می تواند انواع مختلفی از گواهینامه ها را داشته باشد، این مسئله بر میزان قیمت کاغذ و تاثیرات زیست محیطی کاغذ موثر است. لیوان کاغذی ساحل جنوب همواره سعی داشته که لیوان کاغذی را با قیمت مناسب و کیفیت خوب به مشتریان خود ارائه دهد.

مختصری از ساخت کاغذ

در گذشته های دور ایرانیان از پنبه، کتان و مواد گیاهی برای ساختن کاغذ استفاده می کردند و به همین دلیل بهترین کاغذ متعلق به کشور عزیز ما ایران بود. کاغذهای ساخته شده در ایران را به جاهای دیگر انتقال می دادند. نخستین کارخانه ساخت کاغذ در بغداد بر پا شد. اما بعد از گذشت چندین سال کارخانه های زیادی برای ساخت کاغذ در کشورهایی همچون سوریه، مصر، فلسطین و دیگر کشورهای مغرب ایران شروع به فعالیت نمودند. با وجود اینکه کارخانه های زیادی در سرزمین های اسلامی ایجاد شده بود ولی هنوز هم کاغذ ایرانی بهترین کاغذ به حساب می آمد و اگر تاریخ را مطالعه کرده باشید حتما به این موضوع برخورده اید که کاغذ سمرقندی و خراسانی بهترین نوع کاغذ بوده است.

لیوان های کاغذی از چوب درختان که با طبیعت سازگار هستند تولید می شود، در ادامه به ارائه توضیحاتی از نحوه ی تبدیل چوب به کاغذ می پردازیم.

ساخت تفاله

بعد از قطع شدن درختان، آن ها را به کنده تبدیل می کنند و بعد از طریق یک فرآیند مکانیکی، کنده ها به تفاله تبدیل می شوند. تفاله ها به دستگاهی بنام تسویه ارسال می شود و در آنجا در یک محلول شیمیایی در دمای بالا پخته می شوند.

كتك زدن

در این قسمت از فرآیند تبدیل چوب به کاغذ، خمیر باقیمانده تحت فشار و کوبیدن قرار می گیرد. در طول این مرحله، مواد مکمل مختلفی مانند گچ، خاک رس یا مواد شیمیایی مانند اکسید تیتانیوم به تفاله اضافه می شوند. این مواد افزودنی تاثیر زیادی روی تیرگی و سایر کیفیت محصول نهایی می گذارند.

خمیر کاغذ

خمیر کاغذ بر روی صفحه مشبک قرار داده می شود و با کمک یک نوع غلتک فشرده می شود. پس از خشک شدن خمیر کاغذی و فشرده شدن آن، از روی یک سری استوانه های بخارپز عبور داده می شود تا اینگونه رطوبت باقی مانده در خمیر از بین برود، پس از خشک شدن کامل، کاغذ بر روی حلقه های بزرگ پیچیده می شود.

با توجه به فرآیندهای انجام شده در تهیه کاغذ و با توجه تغیر روزانه قیمت کاغذ در این روزها و عدم ثبات موجود در بازار لیست قیمت لیوان کاغذی را از شرکت استعلام نمایید.

قیمت لیوان کاغذی

لیست قیمت لیوان های کاغذی در ساحل جنوب

نوع ظرف حداقل سفارش زمان تحویل قیمت واحد
لیوان ۹۰ سی سی (لیوان شات) ۲۴۰۰۰۰ چهار روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.
لیوان ۱۱۰ سی سی (لیوان دبل شات) ۱۵۰۰۰۰ چهار روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.
لیوان ۱۲۰ سی سی (لیوان  دوبل شات) ۱۲۰۰۰۰ دو روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.
کاسه ۱۸۰ سی سی ۴۰۰۰۰ سه روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.
کاسه ۲۵۰ سی سی ۴۰۰۰۰ سه روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.
کاسه ۳۵۰ سی سی ۴۰۰۰۰ سه روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.
لیوان ۳۶۰ سی سی ۵۰۰۰۰ چهار روز کاری بدلیل عدم ثبات موجود، لطفا تلفنی استعلام بگیرید.

قیمت عمده لیوان کاغذی

لیوان های کاغذی به خواسته مشتریان در طرح ها و اندازه های مختلف تولید می شوند و به دست عموم می رسند. قیمت لیوان کاغذی بسته به تیراژی که خریداران آن درخواست می کنند تغیر می کند و از آنجا که این محصول امروزه در هر مکانی قابل استفاده هست سعی داریم قیمت مناسبی برای خریداران عمده این محصولات در نظر بگیریم.

قیمت محصولات کاغذی بسته به مواد اولیه بکار رفته در آن و نوع کاغذ مصرفی در تولید آن متغیر هست، البته بسته به نوع مواد اولیه قیمت لیوان های کاغذی متغیر هست ولی با توجه به استقبال زیادی که از محصولات کاغذی این روزها در بازار دیده می شود، محصولات کاغذی در طرح های مختلف و اختصاصی تولید و عرضه می شوند.

امروزه لیوان کاغذی یکی از محصولات محبوب به حساب می آید که مصرف آن نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است. این محصول در انواع مختلفی تولید می شود که هر کدام دارای کاربردهای متنوعی می باشند.

فروش لیوان کاغذی

عوامل تعین کننده قیمت لیوان کاغذی

تعداد سفارشات مشتری

سفارش چاپ اختصاصی و یا طرح عمومی

کیفیت مواد اولیه مصرف شده در تولید لیوان کاغذی

با توجه به عواملی که مطرح شد قیمت لیوان کاغذی در بازار متفاوت می باشد. البته شرکت ساحل جنوب سعی دارد که بهترین قیمت را برای فروش عمده لیوان کاغذی برای مشتریان خود داشته باشد.

فروش لیوان کاغذی یکی از مشاغلی است که این روزها نسبت به گذشته رونق بیشتری یافته است. دلیل آن نیز افزایش قابل توجه مصرف لیوان کاغذی در سال های اخیر است. لیوان کاغذی نقش موثری در تغییر و راحت تر شدن سبک زندگی افراد دارد. بعنوان مثال زمانیکه شما یک مراسم جشن تولد دارید و فرصت شستن ظرف ها را در حین مهمانی خود ندارید میتوانید براحتی اینکار را با انتخاب محصولات کاغذی انجام دهید تا فرصت بیشتری را در کنار مهمانان خود به سر ببرید و از مهمانی تان لذت ببرید، به همین دلیل است که روز به روز بر تعداد طرفداران این محصولات افزوده می شود. این محصول مزایای متعددی برای مصرف کننده خود به همراه دارد و می توان از آن در بخش های مختلفی استفاده کرد.

فروش لیوان کاغذی

فواید خرید لیوان های کاغذی

اگر بخواهیم به برخی از مزایا و ویژگی های خرید لیوان کاغذی بپردازیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت تنوع کاربردی محصولات کاغذی
 • قابلیت چاپ تبلیغاتی و استفاده در برندسازی شرکتها
 • قابلیت چاپ در طرح های متنوع
 • قابلیت چاپ در مدل های متنوع
 • صرفه جویی در مصرف آب
 • سبک بودن و قابلیت حمل آسان
 • قابلیت جای گذاری در کمترین فضا
 • تجدید پذیری و بازگشت به طبیعت
 • قابلیت استفاده برای انواع نوشیدنی های گرم و سرد
 • قابلیت استفاده برای پاپ کورن
 • قابلیت استفاده برای مصرف سیب زمینی

و …

فروش لیوان کاغذی

سفارشات لیوان کاغذی ساحل جنوب

این روزها با توجه به نوسانات قیمت دلار در بازار، قیمت بسیاری از کالاها و اقلام رشد چشمگیری داشته و همین مسئله باعث شده که ما قیمت روز لیوان ها را در سایت برای شما کاربران مشخص نکنیم. چون خود ما هم هر روز با قیمت های جدیدی روبرو هستیم به همین خاطر ساحل جنوب سعی دارد تا انواع لیوان کاغذی را با کیفیت و هزینه مناسب به مشتریان خود ارائه دهد. این مجموعه انواع لیوان کاغذی ۹۰ سی سی ، لیوان کاغذی ۱۱۰ سی سی، لیوان کاغذی ۱۲۰ سی سی و انواع کاسه با سایزهای ۱۸۰ سی سی ، ۲۵۰ سی سی و ۳۵۰ سی سی را نیز با بهترین کیفیت و در کوتاه ترین زمان به مشتریان خود ارائه می نماید.

شما می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی به ما اعلام نمایید و ما نیز کالای مورد درخواست شما را توسط باربری برایتان ارسال می نماییم .

برای اطلاع از لیست قیمت لیوان کاغذی با ما تماس بگیرید و برای دریافت نمونه لیوان های کاغذی تولید شده ما ، لطفا درخواست خود را با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با نمایندگان فروش این محصول تماس بگیرید.

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹