کاسه کاغذی

کاسه کاغذی
کاسه کاغذی

کاسه کاغذی گاهی می تواند مناسب ترین انتخاب برای ما باشد و به روایتی غذا را خوشمزه تر کند. این ادعا قابل اثبات است زیرا با غذا خوردن در ظروف کاغذی خیال ما نسبت به محیط زیست و بقای آن راحت تر است. شاید به این فکر کنید که کاغذ نیز از درختان تولید می شود و درختان زیاد صرف آن می شود!

اما باید به این نکته اشاره کرد که بازگشت پلاستیک به طبیعت برای زمین بسیار گران تر تمام می شود. کاغذ این انعطاف را دارد که بازیافت شود و بارها مصرف شود و ضرری برای بدن انسان ندارد، درصورتی که ظروف پلاستیکی می توانند سلامت انسان را به خطر بیاندازند و عواقب جبران ناپذیری برای او در برداشته باشند.

افست کاسه کاغذی و دیگر ظروف کاغذی در طرح ها و شکل های مختلفی انجام می شود که زیبایی و تنوع منحصر به خود را دارند. با ساخت کاسه کاغذی و مصرف آن، انسان طبیعت دوستی خود را ثابت می کند و همچنین خودش را از هرگونه خطری مصون می دارد.

کاسه کاغذی

انواع کاسه کاغذی

کاسه کاغذی تبلیغاتی که در این نوع کاسه ها با اختصاص طرح تبلیغاتی سازمان، شرکت و یا حتی شخص بنا به سفارش بر روی آن افست می شود.

کاسه کاغذی بهداشتی با استفاده عمومی که طرح و نوشته سفارشی بر روی آن افست نمی شود.

کاسه کاغذی

کاربرد کاسه کاغذی

در کشور عزیز ما سالانه مراسم های بزرگ و کوچک زیادی برگزار می شود که برای پذیرایی نیاز به استفاده از ظروف یکبار مصرف به ویژه ظروف کاغذی را دارند. مراسم هایی چون تولد، همایش، سمینار، عزاداری های محرم، افطاری، نذری دادن، پذیرایی در سازمان های بزرگ، استارتاپ ویکندها، دورهمی ها و حتی کافی شاپ ها. ظروف کاغذی مزایای زیادی برای مصرف کنندگان خود دارد و برای همین به یکی از محبوب ترین محصولات شناخته می شود. اگر بخواهیم چند تا از ویژگی ها مثبت کاسه کاغذی را نام ببریم می توانیم به مقاومت در برابر مایعات و حرارت، قیمت ارزان، تجدید پذیر بودن و طرح پذیری آن اشاره کنیم.

 

کاسه کاغذی
کاسه کاغذی

ویژگی کاسه کاغذی

کاسه کاغذی یک بار مصرف می باشند و با یک پوشش کاور میشوند که حرارت و دما را انتقال ندهد و مقاومت داشته باشد. از کاسه کاغذی و این لیوان ها تقریبا در همه جای دنیا استفاده می شود و کاسه کاغذی در کشور خودمان و دیگر کشورهای صنعتی و پیشرو انجام میشود که مورد توجه شرکت ها و لوگوهای معروف قرار گرفته است. از نظر کمپین های محیط زیست نیز این کاسه ها و لیوان ها آسیبی به محیط زیست نزده و بسیار بهتر از کاسه ها و لیوان های پلاستیکی هستند. شرکت ساحل جنوب در حمایت از محیط زیست و متناسب با فرهنگ غنی ما برای افست آمادگی خدمت رسانی به شما کاربران می باشد.

کاسه کاغذی تبلیغاتی

تبلیغات شعار و یا طرح یک سازمان، ارگان و یا حتی تصویر یک شخص است که در انتخابات بر روی کاسه افست می شود. در رستوران و فست فود ها استفاده می شود. و تاثیر گذاری قوی از نظر تبلیغاتی دارد. کاسه تبلیغاتی مناسب برای جلسات و تشریفات می باشند. در رابطه با افست بهداشتی بودن این مورد بسیار حائز اهمیت می باشد. از این رو از مرکب گیاهی استفاده می شود و تولید لیوان توسط دستگاه استرلیزه انجام می گیرد.

کاسه کاغذی

مزایا کاسه کاغذی

– جلوگیری از نفوذ مایع غذا به  سطح خارجی کاسه کاغذی در صورتی که وقتی ما مایع داغ را در کاسه پلاستیکی میریزم دیده شده است که در بسیاری از مواقع آب می شود و یا حرارت دست ما را می سوزاند.

– کاسه کاغذی پس از استفاده بهتر قابل بازیافت است و کمتر به محیط زیست صدمه وارد می نماید.

– بر روی کاسه کاغذی می توان طراحی ها و نوشتهای دلخواه خود را افست کرد تا هم جنبه تبلیغاتی داشته باشد و هم زیباتر به نظر می رسد.

 

کاسه کاغذی

طراحی کاسه کاغذی

افستی که بر روی نوع تبلیغاتی صورت می گیرد را برای اینکه به بهترین نحو یک ابزار تبلیغاتی خوب و حداکثر استفاده را از آن ببریم میتوانیم در مناسبت های زیر استفاده کنیم:

– درتمامی همایش ها و سمینار های دانشگاهی

– تشریفات در نمایشگاه

– واگذاری ظروف کاغذی در بیمارستان های بین شهری، آزمایشگاه ها دولتی، درمانگاه و کلینیک ها ی خصوص

– واگذای در آب خوری های مدارس آموزش و پروش یا موسسات آموزشی

– واگذای در ادارات، بوفه ها

– واگذای در رستوران ها مترو و فرودگاه

شرکت ساحل جنوب

گروه تولید و چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب این افتخار را دارد به ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی و کاسه کاغذی بپردازد.

محصولات این گروه در حوزه چاپ کاسه کاغذی، کاسه کاغذی تبلیغاتی، کاسه کاغذی بهداشتی به سلیقه مشتری و …. می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

کاسه کاغذی
کاسه کاغذی
کاسه کاغذی