لیوان ۱۱۰ سی سی

لیوان ۱۱۰ سی سی یا لیوان ۴ انس یکی از انواع ظروف یکبار مصرف کاغذی پرطرفدار به حساب می آید که امروزه در طرح ها و نقش های مختلف تولید می شود. ابعاد این لیوان برای انواع نوشیدنی های گرم و سرد و بستنی مورد استفاده قرار می گیرد. این لیوان تقریبا خصوصیاتی شبیه به لیوان ۱۲۰ سی سی دارد که در ادامه به ارائه ی اطلاعات بیشتری درباره ی لیوان ۱۱۰ سی سی و کاربرد آن در زندگی روزمره بسیاری از طرفداران این محصول می پردازیم.

لیوان 110 سی سی

با توجه به اینکه امروزه لیوان کاغذی یکی از محصولات پرطرفدار همسو با طبیعت است و برای محیط زیست آسیبی ندارد، در بخش های مختلف زندگی انسان مورد استفاده قرار می گیرد و روز به روز بر تنوع و کارایی و طرح و نقش های آن افزوده می شود. لیوان کاغذی ۱۱۰ سی سی از جنس پلی اتیلن تولید می شود و در برابر نفوذ مایعات و حرارت بالا مقاوم است، این لیوان برای نوشیدن دمنوش، چای، قهوه، نسکافه، آب و هر آنچه یک فرد در طول یک روز می نوشد کاربرد دارد.

ویژگی لیوان ۱۱۰ سی سی

سایز لیوان : ۱۱۰ سی سی یا بعبارتی لیوان ۴ انس می باشد

ارتفاع لیوان : تقریبا ۶۴ میلی متر

قطر دهنه لیوان : ۶۷ میلی متر

قطر زیرین لیوان : ۴۵ میلی متر

ضخامت کاغذ در این لیوان ها ۱۹۸ می باشد

جنس این لیوان از گلاسه پلی اتیلن

لیوان 110 سی سی

کاربرد لیوان ۱۱۰ سی سی

این لیوان بیشتر برای صرف قهوه در کافی شاپ ها، بستنی فروشی ها و نوشیدن چای و … استفاده می شود. در واقع برای نوشیدنی های گرم و سرد این لیوان پیشنهاد مناسبی خواهد بود.

پس در این مطلب خواندیم که:

لیوان ۱۱۰cc در کافی شاپ ها برای نوشیدن قهوه و در بستنی فروشی ها کاربرد دارد.

لیوان ۱۱۰cc همان لیوان ۱۲۰ سی سی و لیوان دبل شات یا دوبل شات است.

لیوان ۱۱۰cc یکی از محصولات لیوان کاغذی است که قابلیت بازگشت به طبیعت دارد.

این لیوان برای نوشیدنی های گرم و سرد بسیار مناسب می باشد.

لیوان ۱۱۰ سی سی ساحل جنوب

یکی از محصولاتی که ما در گروه تولیدی لیوان کاغذی ساحل جنوب ارائه می دهیم، لیوان کاغذی با ظرفیت ۱۱۰ سی سی است، این نوع لیوان برای نوشیدنی های گرم و سرد مثل چای، آبمیوه و … استفاده می شود و درانواع رنگ و طرح و اندازه دلخواه مشتریان تولید می شود. این لیوان های طبیعت دوست، از بهترین کیفیت و سازگار با محیط زیست هستند. جوهر استفاه شده در لیوان کاغذی ۱۱۰ سی سی آسیبی به سلامت انسان نمی زند و از نوع غیرسمی و بدون بو است، که تضمین می کند طعم نوشیدنی بدون تغییر باقی بماند.

شرکت ساحل جنوب تولید کننده محصولات لیوان کاغذی با استفاده از مرغوبترین و باکیفیت ترین مواد اولیه است. این شرکت خدمات خود را با توجه به سلیقه و نیاز مشتریان ارائه می دهد و انواع سفارش های تبلیغاتی شخصی و سازمانی را پذیرا است. مشتریان لیوان کاغذی ۱۱۰ سی سی ساحل جنوب باید به آن توجه کنند این است که آن ها می توانند لیوان کاغذی با سلیقه و نیاز خود را ثبت و سفارش دهند. چنانچه تمایل به خرید این لیوان دارید با شماره های لیوان کاغذی ساحل جنوب در ارتباط باشید.

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

لیوان کاغذی , چاپ لیوان کاغذی , لیوان کاغذی ۳۶۰