چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی یکی از صنعت های مدرن در کشور ما به حساب می آید که روز به روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می شود. چاپ لیوان کاغذی در انواع مختلفی انجام می شود و در بخشی های زیادی به کار گرفته می شود. امروزه صنعت چاپ لیوان کاغذی پیشرفت زیادی کرده و آمار مصرف کنندگان آن در حال افزایش است.

این روزها با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا، اکثر شرکت ها، کارخانه ها، ادارات دولتی، بیمارستان ها و غیره سعی می کنند بجای استفاده از لیوان های شیشه ای از لیوان های کاغذی استفاده کنند و همین مسئله باعث شده که طرفداران این محصول از قبل بسیار بیشتر شوند. تولید لیوان کاغذی این روزها با توجه به درخواست هایی که دارد در طرح ها و رنگ های متنوعی برای مشتریان انجام می شود. در ادامه ی این مطلب قصد داریم به ارائه ی اطلاعاتی درباره چاپ انواع لیوان کاغذی و فواید آن می پردازیم.

چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی در کل دنیا و بخصوص ایران مورد استقبال بسیاری از شرکت ها قرار گرفت. با گسترش کمپین های حمایت از محیط زیست چاپ لیوان های کاغذی نسبت به گذشته رایج تر شد.  چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب در راستای حفاظت از محیط زیست بهترین و مرغوب ترین کاغذ را در چاپ لیوان های کاغذی مورد استفاده قرار داده است. شرکت تخصصی چاپ ساحل جنوب تلاش خود را بر این داشته تا در راستای اهداف بهتر در حمایت از محیط زیست متناسب با مسئولیت خود چاپ لیوان کاغذی مرغوب را در دستور کار خود قرار دهد.

چاپ لیوان کاغذی

تاریخچه ای از صنعت چاپ

واژه چاپ برگرفته از یک لغت قدیمی به نام چهاپ کی است که این لغت به معنای فشردن سطحی بر سطح دیگر می باشد. برخی لغت چاپ را به معنای نقش و اثر گذاشتن برروی متون و سطوح مختلف عنوان نمودند. چاپخانه محلی است که چاپ در آن اتفاق می افتد، در واقع چاپخانه یک مجتمع یا کارگاه است که خدمات چاپی در آن انجام می شود. چاپ تراکت، کارت ویزیت، بروشور، سربرگ، لیبل و … در چاپخانه انجام می شود.

چاپ لیوان کاغذی

تاریخچه ای از چاپ لیوان کاغذی

در ویکی پدیا انگلیسی آمده که چاپ لیوان کاغذی در ابتدا با استفاده از بلوک های لاستیکی نصب شده بر روی استوانه ها، با یک استوانه متفاوت برای هر رنگ انجام می شده است. ثبت در بین رنگ های مختلف بسیار دشوار بود، اما بعداً صفحات فلکسوگرافی در دسترس قرار گرفتند و با استفاده از سیستم های نصب، ثبت در بین رنگ ها آسان تر شد و امکان طرح های پیچیده تری فراهم شد. چاپ فلکسوگرافی برای طولانی مدت ایده آل شده است و تولیدکنندگان معمولاً هنگام تولید بیش از یک میلیون لیوان از این روش استفاده می کنند. برای این کار از ماشین آلاتی مانند Comexi استفاده شده است كه برای گرفتن حلقه های بزرگ اضافی مورد نیاز تولیدكنندگان محصولات كاغذی سازگار شده اند.

چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی به جای ظروف پلاستیکی تجدید ناپذیر نیز یکی از هزاران فعالیتی است که در راستای طبیعت دوستی انجام می شود. جالب است بدانید یکی دیگر از دلایلی که افراد زیادی ظروف کاغذی را به ظروف پلاستیکی ترجیح می دهند، نگرانی آن ها از سرطان زا بودن و واکنش های شیمیایی ظروف پلاستیکی نسبت به حرارت است.

دلایل چاپ لیوان کاغذی

اوایل قرن ۲۰ در بسیاری از مکان های عمومی استفاده از لیوان شیشه ای مرسوم بود، استفاده از لیوان های شیشه ای باعث انتقال بیماری از شخصی به شخص دیگر می شد، طوریکه بسیاری از افراد به دلیل استفاده از این لیوان ها دچار بیماری شدند. در آن زمان پروفسور داویسون تحقیقی انجام داد که نتیجه استفاده از این لیوان ها در مکان های عمومی باعث اثرات مرگباری شده است. در سال ۱۹۰۸ شرکتی در آمریکا اقدام به تولید لیوان های کاغذی کرد و برای تست این لیوان ها آنها را در قطارهای مسافربری قرار داد و به دلیل اینکه هزینه این لیوان ها هم مقرون به صرفه بود و هم یکبار مصرف بود و دیگر از انتقال بیماری خبری نبود مورد استقبال بسیاری از مردم قرار گرفت و همین مسئله باعث شد تا تولید کنندگان به تولید لیوان کاغذی علاقه مند شوند.

چاپ انواع لیوان های کاغذی

برای تعریف چاپ روی لیوان های کاغذی در ویکی پدیا آمده است : برای چاپ لیوان کاغذی در ابتدا لیوان های کاغذی با استفاده از بلوک های لاستیکی نصب شده روی استوانه ها، با یک استوانه متفاوت برای هر رنگ ثبت می شوند. چاپ در بین رنگ های مختلف بسیار دشوار بود، اما بعداً صفحات فلکسوگرافی در دسترس قرار گرفتند و با استفاده از سیستم های نصب، ثبت در بین رنگ ها آسان تر شد و امکان طرح های پیچیده تری فراهم گردید.

فناوری جوهر نیز تغیر کرد و از جوهرهای پایه حلال استفاده می شد، یکی از عوارض جوهرهای پایه حلال این بود که مواد را در خود حل می کرد بخصوص در فنجان های نوشیدنی گرم، جوهرهای پایه آب این مشکل را برطرف کرد. جوهرهای چاپ نیز تولید شده اند و اگرچه در گذشته این مواد حلال بودند، اما جدیدترین جوهرهای پایه سویا خطر بوی لیوان ها را کاهش دادند. امروزه در چاپ لیوان های کاغذی از جوهرهای مناسب چاپ (جوهر گیاهی ضد آب) استفاده می شود که هیچ ضرری برای انسان نداشته باشد.

چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی بهداشتی

در عصر حاضر، تولید و چاپ لیوان کاغذی بهداشتی دارای اهمیت ویژه ای است. در چاپ لیوان کاغذی بهداشتی از جوهر گیاهی ضد آب و بهداشتی که به سلامت انسان آسیبی نمی زند، استفاده می شود. این جوهر بهداشتی در برابر مایعات مقاوم است و حل نمی شود و به دلیل داشتن همین مزیت جز پر طرفدارترین محصولات این گروه می باشد. در بیشتر سازمانها و نهادهای دولتی برای نوشیدنی های گرم و سرد از این محصول استقبال شده است.

چاپ لیوان کاغذی بهداشتی

چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی

چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی یکی از روش های جذاب در پروژه های برندینگ است. به صورتی که مشتری می تواند طرح یا لوگو مورد نظر خود را سفارش دهد و از آن در موقعیت های مختلفی مثل همایش ها و سمینارها استفاده کند. اگر بخواهیم با یک مثال ساده، کارایی چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی را بگوییم، می توان به استفاده ی برندهای معتبر چای و زعفران از این روش اشاره کرد. تولید لیوان کاغذی تبلیغاتی، فرصتی مناسب برای نشان دادن نام تجاری کسب و کارهاست. یک طرح تبلیغاتی شخصی بر روی فنجان کاغذی، می تواند بهترین راه برای برقراری ارتباط با جامعه محلی و بازاریابی باشد.

اکثر شرکت ها برای معرفی برند خود از لیوان های کاغذی تبلیغاتی استفاده می کنند و برند خود را بر روی لیوان چاپ می کنند تا بتوانند از این طریق نیز تبلیغاتی را برای خود داشته باشند. در واقع می توان گفت که چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی بعنوان بهترین وسیله جهت معرفی برند شرکت ها در همایش ها و سمینارها است.

چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی

چاپ لیوان کاغذی ارزان

امروزه تولید و چاپ لیوان کاغذی پیشرفت چشمگیری داشته است و می توان گفت یکی از صنعت های پررونق در دهه های اخیر به حساب می آید. چاپ لیوان کاغذی ارزان باعث شده تا افراد مختلف جامعه به استفاده از این لیوان ها تمایل پیدا کنند و ترجیح دهند در مراسم ها و موقعیت های مختلف از محصولات کاغذی به جای نمونه های مشابه استفاده کنند.

در حال حاضر می توان گفت تولید لیوان کاغذی جایگزین استفاده از لیوان پلاستیکی شده است. دلیل این جایگزینی، تجدید پذیر بودن کاغذ و بازگشت آن به طبیعت است. درصورتی که لیوان پلاستیکی تجدید ناپذیر است و چند صد سال طول می کشد تا به چرخه ی طبیعت بازگردد. در سال های اخیر، سازمان ها و نهادهای بهداشتی متوجه اختلالات به وجود آمده در اثر مصرف پلاستیک شدند. طی تحقیقاتی که انجام شد، پلاستیک باعث ایجاد اختلال در چرخه طبیعت می شود و ضررهای زیادی برای بدن انسان دارد. با توجه به این نکته تولید لیوان پلاستیکی محدود و تولید لیوان کاغذی جایگزین آن شد.

چاپ لیوان کاغذی ارزان

مراحل چاپ لیوان کاغذی

فرایند تولید لیوان کاغذی در چند مرحله صورت می گیرد. در ابتدا کاغذ توسط ماده پلی اتیلن روکش می شود، این روکش باعث مقاومت لیوان شده و مانع نفوذ مایعات در آن می گردد، اگر کاغذ بصورت یکطرفه روکش شود آن را سینگل و اگر دو طرفه روکش شود آن را دابل می نماییم.

پس از آن کاغذ روکش دار توسط دستگاه برش به اندازه بدنه ظروف برش داده می شود و کاغذ چاپ شده به شکل استروک در می آید. سپس در مرحله آخر کاغذ در دستگاه چاپ قرار می گیرد و محصول نهایی تولید می شود.

جالب است بدانید چاپ لیوان کاغذی طبق سلیقه و نیاز مشتری انجام می شود، به طوری که مشتری تعداد، اندازه و طرح محصول مورد نظر خود را به تولید کننده سفارش داده و آن را تحویل می گیرد.

گروه ساحل جنوب با ارائه فیلم هر چند کوتاه سعی داشته تا کوشه ای از فرآیند چاپ لیوان کاغذی را در سالن کارخانه ساحل جنوب برای شما مشتریان ارجمند ارائه نماید.

چاپ لیوان کاغذی چه کاربردهایی دارد ؟

تولید لیوان کاغذی نقش زیادی در زندگی بشر امروزی دارد و در بخش های مختلفی مثل مهمانی های خانوادگی، مراسم های بزرگ و کوچک، تولدها، جشن ها و دورهمی ها استفاده می شود. تولید لیوان کاغذی از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار است و دلیل آن شاید راحت تر شدن کارها، کاهش مصرف آب، نشکن بودن ظروف، قیمت مناسب، تنوع طرح و نقش و کاربردهای تبلیغاتی آن باشد. یکی دیگر از جذاب ترین کاربردهای این لیوان در صنعت تبلیغات است، به طوری که می توان لوگو، آرم یا طرح های مختلفی را روی محصولات چاپ کرد و برای برندینگ از آن استفاده شود.

مراحل چاپ لیوان کاغذی

چاپ انواع لیوان کاغذی از نظر سایز

امروزه لیوان های کاغذی در انواع متفاوتی به درخواست مشتریان تولید می شوند. انواع لیوان های کاغذی از نظر سایز به شرح زیر می باشد :

۱- چاپ لیوان ۹۰ سی سی

۲- چاپ لیوان ۱۱۰ سی سی

۳- چاپ لیوان ۱۲۰ سی سی

۴- چاپ لیوان ۲۰۰ سی سی

۵- چاپ لیوان ۳۶۰ سی سی

نمونه هایی از انواع چاپ لیوان کاغذی هستند که در ادامه به شرح توضیحاتی هر چند کوتاه در مورد آنها می پردازیم.

چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان ۹۰ سی سی

چاپ لیوان کاغذی ۹۰ سی سی که کوچک ترین سایز از تولیدات لیوان کاغذی ساحل جنوب می باشد. لیوان ۹۰ سی سی به لیوان تستر، لیوان شات و لیوان قهوه نیز مشهور می باشد. لیوان های کاغذی ۹۰ سی سی بیشترین کاربرد را در قهوه خانه ها برای نوشیدن قهوه دارا است. بنابراین در تولید این لیوان از بهترین و مرغوب ترین کاغذ استفاده می شود.

مشخصات چاپ لیوان ۹۰ سی سی :

 • سایز ۵×۱۲ سانتی متر (۵۰×۱۲۰ mm) می باشد.
 • چاپ لیوان بصورت تمام رنگ و با مرکب گیاهی انجام می شود.
 • قبل از تولید لیوان حتما طرح پیشنهادی خود را اعلام نمایید.
نوع ظرف حداقل سفارش زمان تحویل قیمت واحد
لیوان ۹۰ سی سی (لیوان شات) ۲۴۰۰۰۰ چهار روز کاری لطفا تلفنی استعلام بگیرید.

سفارش چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی 90 سی سی (2)

چاپ لیوان ۱۱۰ سی سی

لیوان ۱۱۰ سی سی بیشترین کاربرد را برای صرف قهوه در کافی شاپ ها، بستنی فروشی ها و چایخانه ها برای نوشیدن چای دارد. این لیوان به دلیل داشتن خاصیت پلی اتیلن برای نوشیدنی های گرم و سرد پیشنهاد می شود. در واقع این لیوان به نسبت سایر لیوان های کاغذی دارای ارتفاع کمتری می باشد.

مشخصات چاپ لیوان ۱۱۰ سی سی :

 • لیوان ۱۱۰ سی سی یا بعبارتی لیوان ۴ انس نام دارد.
 • ارتفاع لیوان تقریبا ۶۴ میلی متر می باشد.
 • قطر دهنه لیوان ۶۷ میلی متر است.
 • قطر زیرین لیوان ۴۵ میلی متر است.
 • ضخامت کاغذ در این لیوان ها ۱۹۸ می باشد.
 • جنس این لیوان از گلاسه پلی اتیلن دار است.
 • گرید کاغذ این لیوان گرید (A) مناسب نوشیدنی های گرم و سرد است.
نوع ظرف حداقل سفارش زمان تحویل قیمت واحد
لیوان ۱۱۰ سی سی (لیوان شات) ۱۵۰۰۰۰ چهار روز کاری لطفا تلفنی استعلام بگیرید.

سفارش چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی 110 سی سی

چاپ لیوان ۱۲۰ سی سی

لیوان ۱۲۰ سی سی در دو نوع کلی در بازار در حال تولید می باشد. لیوان ۱۲۰ سی سی کف کوچک و لیوان ۱۲۰ سی سی کف بزرگ، هرکدام از این محصولات در موقعیتی مشخص قابل استفاده هستند. لیوان ۱۲۰ سی سی در کافی شاپ ها، ذرت مکزیکی ها و بستنی فروشی ها و همچنین انتخابی مناسب برای کافی شاپ های بیرون بر نیز می باشد.

خصوصیات چاپ لیوان ۱۲۰ سی سی عبارتند از :

– مورد استفاده در کافی شاپ ها، مصارف خانگی، بستنی فروشی ها

– لیوان دبل شات یا دوبل شات نام دیگر لیوان ۱۲۰ سی سی می باشد.

– لیوان ۱۲۰cc از محصولات لیوان کاغذی است که قابلیت بازگشت به محیط زیست را دارد.

– مورد استفاده برای نوشیدنی های گرم و سرد است.

نوع ظرف حداقل سفارش زمان تحویل قیمت واحد
لیوان ۱۲۰ سی سی (لیوان دوبل شات) ۱۲۰۰۰۰ دو روز کاری لطفا تلفنی استعلام بگیرید.

سفارش چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی 90 سی سی (2)چاپ لیوان کاغذی 120 سی سی

چاپ لیوان ۲۰۰ سی سی

از جدیدترین خدمات شرکت ساحل جنوب چاپ لیوان کاغذی ۲۰۰ سی سی می باشد. یکی از پر مصرف ترین لیوان ها که چاپ آن توسط مجموعه ما انجام می شود، تولید لیوان کاغذی ۲۰۰ سی سی است که در چاپ آن از از پوشش پلی اتیلن استفاده می شود. این پوشش در چاپ لیوان سبب می شود تا این لیوان ها زودتر در محیط زیست بازیافت شوند و در چرخه محیط زیست کمترین صدمه را به طبیعت وارد نمایند. این لیوان ها در تماس با مایعات با درجه حرارت بالا کمترین تاثیر شیمیایی را دارند و اصول بهداشتی به صورت کامل در آنها رعایت شده است.

مشخصات چاپ لیوان ۲۰۰ سی سی :

– سایز واقعی لیوان ۱۱.۵×۲۴ سانتی متر می باشد.

– چاپ لیوان با مواد گیاهی صورت می گیرد.

– به صورت تمام رنگی نیز چاپ لیوان انجام می شود.

– از الگوی طراحی برای چاپ لیوان استفاده می کنیم.

نوع ظرف حداقل سفارش زمان تحویل قیمت واحد
لیوان ۲۰۰ سی سی ۵۰۰۰۰ چهار روز کاری لطفا تلفنی استعلام بگیرید.

سفارش چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی 200 سی سی

چاپ لیوان ۳۶۰ سی سی

شرکت ساحل جنوب در زمینه چاپ لیوان کاغذی ۳۶۰ سعی دارد تا از با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع مواد اولیه برای تهیه این لیوان استفاده کند. این شرکت توانایی دارد تا طرح دلخواهتان برای انواع مراسم ها و یا لوگوی شما را در جهت انجام امور تبلیغاتی بر روی این لیوان ها چاپ و تولید نماید.

لیوان ۳۶۰ سی سی  دارای ابعاد بیشتری نسبت به انواع لیوان های کاغذی می باشد چون از این لیوان بیشتر در رستوران ها و کافی شاپ ها برای صرف نوشیدنی ها یا خوراکی های گرم استفاده می شود بنابراین در تولید این لیوان از کاغذ پلی اتیلن که خاصیت ضد آبی دارند استفاده می شود تا هیچ تاثیر مضری برای سلامتی انسان نداشته باشد.

چاپ لیوان ۳۶۰ سی سی با سیستم چاپ و در شیت عمومی در تیراز های ۵۰۰۰۰ عددی موجود و قابل چاپ می باشد. برای تیراژ های بالا می توانید با کارشناسان ما در ساحل جنوب تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.

روند طراحی و ارسال فایل چاپ در گروه ساحل جنوب به صورت زیر امکان پذیر می باشد :

– در صورت تمایل می توانید طراحی و ارسال فایل را خودتان سفارش دهید.

– استفاده از فایل های آماده که توسط مجموعه ساحل انجام شده متناسب با نوشته های شما

– طراحی اختصاصی توسط طراحان ساحل جنوب

مشخصات چاپ لیوان ۳۶۰ سی سی :

 • گنجایش لیوان ۳۶۰ سی سی یا بعبارتی ۱۲ انس است.
 • قطر دهانه لیوان ۷۵ میلی متر می باشد.
 • ارتفاع لیوان ۱۱ میلی متر می باشد.
 • قطر کف لیوان ۵۳ میلی متر است.
 • رنگ چاپ لیوان ۳۶۰ بهداشتی می باشد.
 • کاغذ مورد استفاده در چاپ لیوان دارای استحکام با گرماژ ۱۹۸ می باشد.
نوع ظرف حداقل سفارش زمان تحویل قیمت واحد
لیوان ۳۶۰ سی سی ۵۰۰۰۰ چهار روز کاری لطفا تلفنی استعلام بگیرید.

سفارش چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی 360 سی سی

لیست قیمت چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب

نوع ظرف حداقل سفارش زمان تحویل قیمت واحد
لیوان ۹۰ سی سی ۲۴۰۰۰۰ ۴ روز کاری تلفنی استعلام بگیرید.
لیوان ۱۱۰ سی سی ۱۵۰۰۰۰ ۴ روز کاری تلفنی استعلام بگیرید.
لیوان ۱۲۰ سی سی ۱۲۰۰۰۰ ۲ روز کاری تلفنی استعلام بگیرید.
کاسه ۱۸۰ سی سی ۴۰۰۰۰ ۳ روز کاری تلفنی استعلام بگیرید.
کاسه ۲۵۰ سی سی ۴۰۰۰۰ ۳ روز کاری تلفنی استعلام بگیرید.
کاسه ۳۵۰ سی سی ۴۰۰۰۰ ۳ روز کاری تلفنی استعلام بگیرید.
لیوان ۳۶۰ سی سی ۵۰۰۰۰ ۴ روز کاری تلفنی استعلام بگیرید.

چاپ درب های کاغذی

ظروف کاغذی انواع مختلفی از درب ها را دارند. به عنوان مثال، برخی به عنوان ظروف برای ماست مورد استفاده قرار می گیرند، به طور کلی دارای دو نوع درب می باشند.

درب های فویل مهر و موم شده که برای ظروف کوچک (یک نفره) استفاده می شوند، ۱۵۰-۲۰۰ میلی لیتر

درپوش های قابل استفاده که برای ظروف بزرگ “اندازه خانوادگی” استفاده می شوند، ۲۵۰-۱۰۰۰ میلی لیتر

سفارش چاپ لیوان کاغذی

چاپ درب های کاغذی

چرا چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب ؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی انسان، بشر تمایل زیادی به تولید لیوان کاغذی پیدا کرده است. محصولات کاغذی فواید و مزایای زیادی برای مصرف کننده خود دارند و نقش مهمی در زندگی روزمره انسان پیدا کرده اند. خوشبختانه امروزه چاپ لیوان کاغذی در طرح ها و نقش های مختلفی انجام می شود و به همین دلیل روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می شود. شرکت ساحل جنوب سعی کرده با بهترین متدهای روز بهترین محصولات را در این زمینه تولید و چاپ نماید. اگر بخواهیم به تاریخچه چاپ لیوان کاغذی نگاه کنیم، متوجه سیر پیشرفت این صنعت می شویم. امروزه برندهای معتبر به جای استفاده از جوهرهای مضر برای انسان از جوهرهای خوراکی برای چاپ لیوان کاغذی استفاده می کنند که ضرری برای بدن ندارد.

قیمت چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی با توجه به ویژگی و کاربردهایی که در پروژه ها و مراسم های مختلف دارد، قابل استفاده در بخش های مختلف جامعه است. قیمت تولید لیوان کاغذی با توجه به نوع چاپ و جنس لیوان مورد نظر مشتری متفاوت است، اما به صورت کلی می توان گفت هزینه ی چاپ لیوان کاغذی نسبت به نمونه های مشابه دیگر به صرفه و اقتصادی است. قیمت تولید لیوان کاغذی به نسبت تعداد سفارشات و نوع و جنس کاغذی که برای تولید آن به کار می رود متفاوت می باشد. بنابراین این مجموعه سعی دارد تا بهترین قیمت را برای فروش عمده لیوان کاغذی به مشتریان خود پیشنهاد دهد.

جنس کاغذ در چاپ لیوان کاغذی

در چاپ لیوان کاغذی باید جنس لیوان به گونه ای باشد که مایعات به درون لیوان نفوذ نکند. داخل لیوان که با مایعات گرم و سرد در ارتباط است باید از جنس پلی اتیلن باشد زیرا این ماده خاصیت ضد آب بودن دارد و مانع نفوذ مایعات به داخل لیوان می شود. پوشش پلی اتیلنی در داخل لیوان مانع نفوذ مواد شیمیایی بر روی آن شده و همچنین باعث می شود تا بهتر به محیط زیست بازیافت شود.

گروه تولیدی ساحل جنوب در چاپ لیوان های کاغذی از کاغذی با جنس مرغوب استفاده می نماید این کاغذ آغشته به پلی اتیلن است که مانع از ورود آب به داخل کاغذ می شود. وجود پلی اتیلن در چاپ لیوان های کاغذی باعث می شود که از چسب برای چسباندن استفاده نکنند و با هیتر و حرارت دستگاه قسمت های مختلف لیوان با جنس کاغذی به یکدیگر وصل شوند.

چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب

گروه تولید و چاپ محصولات کاغذی ساحل جنوب این افتخار را دارد که محصولات خود را با استفاده از مرغوبترین و با کیفیت ترین مواد اولیه چاپ و تولید نماید. این گروه توانایی چاپ محصولات کاغذی در تنوع رنگ و طرح و مطابق با سلیقه مشتری را دارد، به صورتی که مشتریان می توانند طرح دلخواه خود را به کارشناسان شرکت ساحل جنوب ارائه دهند و در نهایت محصول موردنظرشان را دریافت کنند. بیشتر مشتریان ما برای داشتن جشن تولد شیک درخواست چاپ محصولات کاغذی با طرح های دلخواه فرزندشان را دارند و ما سعی داریم بهترین محصولات را برای ما چاپ کنیم.

چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی یکی از تکنولوژی های مدرن و طبیعت دوست است که در بخش های مختلف جوامع به کار گرفته می شود. امروزه چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و در پروژه های مختلف تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ لیوان از نوع کاغذی انتخابی مناسب برای کسانی است که به دنبال محصولی مدرن و سالم با قیمتی منطقی هستند.

امروزه در سراسر دنیا با گسترش کمپین های حمایتی محیط زیست تولید لیوان کاغذی بسیار رایج و مرسوم شده است. چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب نیز در راستای حمایت از محیط زیست با مسئولیت خود چاپ لیوان کاغذی مرغوب و با کیفیت را با بهترین نوع کاغذ انجام می دهد.

چاپ لیوان کاغذی

سفارش چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب

گروه تولید و چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب این افتخار را دارد با توجه به احساس مسئولیتی که نسبت به زمین دارد به ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی بپردازد. محصولات این گروه در حوزه چاپ لیوان کاغذی، چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی، چاپ لیوان کاغذی بهداشتی، چاپ لیوان با طرح دلخواه، لیوان سیب زمینی، لیوان کاغذی با طرح دلخواه شما و انواع مختلف لیوان های کاغذی و … می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت ساحل جنوب از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۶۶۲۵۲۴۴۹ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹