چاپ لیوان کاغذی

چاپ لیوان کاغذی یکی از صنعت های مدرن در کشور ما به حساب می آید که روز به روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می شود. چاپ لیوان کاغذی در انواع مختلفی انجام می شود و در بخشی های زیادی به کار گرفته می شود. امروزه صنعت چاپ لیوان کاغذی پیشرفت زیادی کرده و آمار مصرف کنندگان آن در حال افزایش است. در ادامه ی این مطلب به ارائه ی اطلاعاتی درباره چاپ انواع لیوان کاغذی و فواید آن می پردازیم.

در ویکی پدیا انگلیسی آمده که چاپ لیوان های کاغذی در ابتدا با استفاده از بلوک های لاستیکی نصب شده بر روی استوانه ها ، با یک استوانه متفاوت برای هر رنگ انجام می شده است. ثبت در بین رنگ های مختلف بسیار دشوار بود، اما بعداً صفحات فلکسوگرافی در دسترس قرار گرفتند و با استفاده از سیستم های نصب، ثبت در بین رنگ ها آسان تر شد و امکان طرح های پیچیده تری فراهم شد. چاپ فلکسوگرافی برای طولانی مدت ایده آل شده است و تولیدکنندگان معمولاً هنگام تولید بیش از یک میلیون لیوان از این روش استفاده می کنند. برای این کار از ماشین آلاتی مانند Comexi استفاده شده است كه برای گرفتن حلقه های بزرگ اضافی مورد نیاز تولیدكنندگان محصولات كاغذی سازگار شده اند.

در حال حاضر می توان گفت چاپ لیوان کاغذی جایگزین استفاده از لیوان پلاستیکی شده است. دلیل این جایگزینی، تجدید پذیر بودن کاغذ و بازگشت آن به طبیعت است. درصورتی که لیوان پلاستیکی تجدید ناپذیر است و چند صد سال طول می کشد تا به چرخه ی طبیعت بازگردد. در سال های اخیر، سازمان ها و نهادهای بهداشتی متوجه اختلالات به وجود آمده در اثر مصرف پلاستیک شدند. طی تحقیقاتی که انجام شد، پلاستیک باعث ایجاد اختلال در چرخه طبیعت می شود و ضرر های زیادی برای بدن انسان دارد. با توجه به این نکته تولید لیوان پلاستیکی محدود و چاپ لیوان کاغذی جایگزین آن شد.

 

چاپ لیوان کاغذی

امروزه  با گذشتن از عصر صنعتی و توجه به محیط زیست، کشورهای مختلف فعالیت های زیادی در راستای حفاظت از محیط زندگی انسان انجام می دهند. چاپ لیوان کاغذی به جای ظروف پلاستیکی تجدید ناپذیر نیز، یکی از هزاران فعالیتی است که در راستای طبیعت دوستی انجام می شود. جالب است بدانید یکی دیگر از دلایلی که افراد زیادی ظروف کاغذی را به ظروف پلاستیکی ترجیح می دهند، نگرانی آن ها از سرطان زا بودن و واکنش های شیمیایی ظروف پلاستیکی نسبت به حرارت است.

چاپ روی لیوان های کاغذی

برای تعریف چاپ روی لیوان های کاغذی در ویکی پدیا آمده است : برای چاپ لیوان کاغذی در ابتدا لیوان های کاغذی با استفاده از بلوک های لاستیکی نصب شده روی استوانه ها، با یک استوانه متفاوت برای هر رنگ ثبت می شوند. چاپ در بین رنگ های مختلف بسیار دشوار بود، اما بعداً صفحات فلکسوگرافی در دسترس قرار گرفتند و با استفاده از سیستم های نصب، ثبت در بین رنگ ها آسان تر شد و امکان طرح های پیچیده تری فراهم گردید.

فناوری جوهر نیز تغیر کرد و از جوهرهای پایه حلال استفاده می شد، یکی از عوارض جوهرهای پایه حلال این بود که مواد را در خود حل می کرد بخصوص در فنجان های نوشیدنی گرم، جوهرهای پایه آب این مشکل را برطرف کرد. جوهرهای چاپ افست نیز تولید شده اند و اگرچه در گذشته این مواد حلال بودند، اما جدیدترین جوهرهای پایه سویا خطر بوی لیوان ها را کاهش دادند.

چاپ لیوان کاغذی بهداشتی

در عصر حاضر، تولید و چاپ لیوان کاغذی بهداشتی دارای اهمیت ویژه ای است. در چاپ لیوان کاغذی بهداشتی از جوهر گیاهی ضد آب و بهداشتی که به سلامت انسان آسیبی نمی زند، استفاده می شود. این جوهر بهداشتی در برابر مایعات مقاوم است و حل نمی شود.

چاپ لیوان کاغذی بهداشتی

چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی

چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی یکی از روش های جذاب در پروژه های برندینگ است. به صورتی که مشتری می تواند طرح یا لوگو مورد نظر خود را سفارش دهد و از آن در موقعیت های مختلفی مثل همایش ها و سمینارها استفاده کند. اگر بخواهیم با یک مثال ساده، کارایی چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی را بگوییم، می توان به استفاده ی برند های معتبر چای و زعفران از این روش اشاره کرد. چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی، فرصتی مناسب برای نشان دادن نام تجاری کسب و کارهاست. یک طرح تبلیغاتی شخصی بر روی فنجان کاغذی، می تواند بهترین راه برای برقراری ارتباط با جامعه محلی و بازاریابی باشد.

چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی

مراحل چاپ لیوان کاغذی

فرایند تولید لیوان کاغذی در چند مرحله صورت می گیرد. در اولین مرحله، کاغذ با روکشی از جنس موم، روکش دار می شود. این روکش باعث می شود لیوان مقاوم شود و مانع نفوذ مایعات در آن شود. پس از آن کاغذ روکش دار طبق ابعاد محصول مورد نظر برش داده می شود. و در مرحله آخر کاغذ در دستگاه چاپ قرار می گیرد و محصول نهایی تولید می شود. جالب است بدانید چاپ لیوان کاغذی طبق سلیقه و نیاز مشتری انجام می شود، به طوری که مشتری تعداد، اندازه و طرح محصول مورد نظر خود را به تولید کننده می گوید و سفارش خود را تحویل می گیرد.

چاپ لیوان کاغذیچاپ لیوان کاغذی چه کاربردهایی دارد ؟

تولید لیوان کاغذی نقش زیادی در زندگی بشر امروزی دارد و در بخش های مختلفی مثل مهمانی های خانوادگی، مراسم های بزرگ و کوچک، تولد ها، جشن ها و دورهمی ها استفاده می شود. تولید لیوان کاغذی از محبوبیت زیادی در بین مردم برخوردار است و دلیل آن شاید راحت تر شدن کارها، کاهش مصرف آب، نشکن بودن ظروف، قیمت مناسب، تنوع طرح و نقش و کاربردهای تبلیغاتی آن باشد. یکی دیگر از جذاب ترین کاربردهای این لیوان در صنعت تبلیغات است، به طوری که می توان لوگو، آرم یا طرح های مختلفی را روی محصولات چاپ کرد و برای برندینگ از آن استفاده شود.

مراحل چاپ لیوان کاغذی

چاپ انواع لیوان کاغذی

امروزه لیوان های کاغذی در انواع متفاوتی به درخواست مشتریان تولید می شوند. چاپ لیوان های کاغذی ۹۰ سی سی، چاپ لیوان های کاغذی ۱۲۰ سی سی ، چاپ لیوان کاغذی ۲۰۰ سی سی، چاپ لیوان کاغذی ۳۶۰ سی سی نمونه هایی از انواع چاپ لیوان کاغذی هستند.

چاپ لیوان کاغذی ۹۰ سی سی

چاپ لیوان کاغذی ۹۰ سی سی که کوچک ترین سایز از محصولات چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب می باشد. لیوان ۹۰ سی سی به لیوان تستر، لیوان شات و لیوان قهوه نیز مشهور می باشد. لیوان های کاغذی ۹۰ سی سی بیشترین کاربرد را در قهوه خانه ها برای نوشیدن قهوه دارا است.

چاپ لیوان کاغذی 90 سی سی (2)

چاپ لیوان کاغذی ۱۱۰ سی سی

لیوان ۱۱۰ سی سی بیشترین کاربرد را برای صرف قهوه در کافی شاپ ها، بستنی فروشی ها و چایخانه ها برای نوشیدن چای دارد. این لیوان به دلیل داشتن خاصیت پلی اتیلن برای نوشیدنی های گرم و سرد پیشنهاد می شود.

چاپ لیوان کاغذی 110 سی سی

چاپ لیوان کاغذی ۱۲۰ سی سی

لیوان ۱۲۰ سی سی در دو نوع کلی در بازار در حال تولید می باشد. لیوان ۱۲۰ سی سی کف کوچک و لیوان ۱۲۰ سی سی کف بزرگ، هرکدام از این محصولات در موقعیتی مشخص قابل استفاده هستند.

چاپ لیوان کاغذی 90 سی سی (2)چاپ لیوان کاغذی 120 سی سیچاپ لیوان کاغذی ۲۰۰ سی سی

از جدیدترین خدمات شرکت ساحل جنوب چاپ لیوان کاغذی ۲۰۰ سی سی می باشد. یکی از پر مصرف ترین لیوان ها که چاپ آن توسط مجموعه ما انجام می شود، چاپ لیوان کاغذی ۲۰۰ سی سی است که در چاپ آن از از پوشش پلی اتیلن استفاده می شود. این پوشش در چاپ لیوان سبب می شود تا این لیوان ها زودتر در محیط زیست بازیافت شوند و در چرخه محیط زیست کمترین صدمه را به طبیعت وارد نمایند. این لیوان ها در تماس با مایعات با درجه حرارت بالا کمترین تاثیر شیمیایی را دارند و اصول بهداشتی به صورت کامل در آنها رعایت شده است.

چاپ لیوان کاغذی 200 سی سیچاپ لیوان کاغذی ۳۶۰ سی سی

شرکت ساحل جنوب در زمینه افست لیوان کاغذی ۳۶۰ سعی دارد تا از با کیفیت ترین و مرغوب ترین نوع مواد اولیه برای تهیه این لیوان استفاده کند. این شرکت توانایی دارد تا طرح دلخواهتان برای انواع مراسم ها و یا لوگوی شما را در جهت انجام امور تبلیغاتی بر روی این لیوان ها چاپ و تولید نماید.

چاپ درب های کاغذی

ظروف کاغذی انواع مختلفی از درب ها را دارند. به عنوان مثال، برخی به عنوان ظروف برای ماست مورد استفاده قرار می گیرند، به طور کلی دارای دو نوع درب می باشند.

درب های فویل مهر و موم شده که برای ظروف کوچک (یک نفره) استفاده می شوند، ۱۵۰-۲۰۰ میلی لیتر

درپوش های قابل استفاده که برای ظروف بزرگ “اندازه خانوادگی” استفاده می شوند، ۲۵۰-۱۰۰۰ میلی لیتر

چرا چاپ لیوان کاغذی؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی انسان، بشر تمایل زیادی به تولید و چاپ لیوان کاغذی پیدا کرده است. محصولات کاغذی فواید و مزایای زیادی برای مصرف کننده خود دارند و نقش مهمی در زندگی روزمره انسان پیدا کرده اند. خوشبختانه امروزه چاپ لیوان کاغذی در طرح ها و نقش های مختلفی انجام می شود و به همین دلیل روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می شود.

چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب

گروه تولید و چاپ محصولات کاغذی ساحل جنوب این افتخار را دارد که محصولات خود را با استفاده از مرغوبترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تولید کند. این گروه توانایی چاپ محصولات کاغذی در تنوع رنگ و طرح و مطابق با سلیقه مشتری را دارد، به صورتی که مشتریان می توانند طرح دلخواه خود را به کارشناسان شرکت ساحل جنوب ارائه دهند و در نهایت محصول موردنظرشان را دریافت کنند.

در کلام آخر می توان گفت چاپ لیوان کاغذی یکی از تکنولوژی های مدرن و طبیعت دوست است که در بخش های مختلف جوامع به کار گرفته می شود. امروزه چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و در پروژه های مختلف تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ لیوان کاغذی انتخابی مناسب برای کسانی است که به دنبال محصولی مدرن و سالم با قیمتی منطقی هستند.

سفارش چاپ لیوان کاغذی

گروه تولید و چاپ ساحل جنوب این افتخار را دارد با توجه به احساس مسئولیتی که نسبت به زمین دارد به ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی بپردازد. محصولات این گروه در حوزه چاپ لیوان کاغذی، چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی، چاپ لیوان کاغذی بهداشتی، چاپ لیوان با طرح دلخواه، لیوان سیب زمینی، لیوان کاغذی دوجداره و …. می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت ساحل جنوب از طریق شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹