لیوان کاغذی قهوه خوری (شات)

لیوان کاغذی قهوه خوری یکی از انواع ظروف کاغذی است که از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. لیوان کاغذی شات یا همان لیوان کاغذی قهوه خوری یکی از پرمصرف ترین انواع لیوان کاغذی است که در کافی شاپ ها، تریا ها، مراسم های مختلف و حتی مصارف خانگی به کار گرفته می شود.

لیوان کاغذی قهوه خوری

لیوان کاغذی شات یا قهوه خوری چند سالی است که وارد زندگی مدرن شده و جایگاه ویژه ای برای خود ایجاد کرده است.  ویژگی های مثبتی که این محصول دارد باعث شده نقش به سزایی در زندگی روزمره داشته باشد. به طور مثال یکبار مصرف بودن، سبکی، راحتی در حمل و نقل، نشکن بودن، قیمت مناسب، تجدید پذیر بودن و … از ویژگی های مثبت لیوان کاغذی قهوه خوری می باشد و آن را به انتخابی مناسب برای مصارف گوناگون تبدیل می کند. لیوان کاغذی این قابلیت را دارد که در سایزها و طرح های مختلفی تولید شود.

لیوان کاغذی قهوه خوری را می توان با توجه به سلیقه و نیاز مشتری در شکل های متفاوتی تولید نمود. به طور مثال می توان لوگو یا برند یک سازمان یا کافی شاپ را بر روی لیوان های کاغذی چاپ نمود. همچنین این لیوان ها در تم مراسم های مختلفی مانند تولد و نامزدی چاپ و تولید می شوند.

لیوان کاغذی قهوه خوری ساحل جنوب

لیوان کاغذی شات یا قهوه خوری یکی دیگر از تولیدات لیوان کاغذی ساحل جنوب می باشد که تنها تولید کننده لیوان کاغذی ۳ انس در تهران و سایر شهرستان ها می باشد. این مجموعه ی با سابقه، تولید انواع لیوان های کاغذی را دارا می باشد. لیوان کاغذی شات یا قهوه خوری در دسته لیوان های کاغذی قرار دارد. تولید لیوان کاغذی، چاپ لیوان کاغذی و توزیع لیوان کاغذی در سایر شهرستان ها از جمله مشهد توسط شرکت ساحل جنوب عرضه می گردد.

محل کنونی کارگاه تولیدی لیوان کاغذی ما ، استان تهران ، شهرک صنعتی صفا دشت می باشد .

شما می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی به ما اعلام نمایید و ما نیز کالای مورد درخواست شما را توسط باربری برایتان ارسال می نماییم .

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

لیوان کاغذی قهوه خوری
لیوان کاغذی قهوه خوری
لیوان کاغذی قهوه خوری