لیوان ۱۲۰ سی سی

لیوان ۱۲۰ سی سی یا لیوان ۴ انس ساحل جنوب از مرغوبترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تولید می شود و کاربردهای متنوعی دارد. از لیوان ۱۲۰ سی سی برای نوشیدنی های گرم، آبمیوه، ذرت مکزیکی و بستنی استفاده می شود. در ادامه ی این مطلب نیز به ارائه ی توضیحاتی بیشتر درباره این محصول می پردازیم.

لیوان 120 سی سیلیوان های کاغذی یکی از محبوب ترین ظروف مصرفی عصر مدرن به حساب می آیند که به دلیل مزایا و کاربردهایی که دارند، طرفداران مخصوص خود را دارند. لیوان ۱۲۰ سی سی که با نام لیوان دبل شات (لیوان دوبل شات) نیز یا می شود، همانطور که از نامش پیدا است ۱۲۰ سی سی گنجایش دارد.

انواع لیوان ۱۲۰ سی سی

لیوان ۱۲۰ سی سی در دو نوع عمده در بازار موجود است. لیوان ۱۲۰ سی سی کف کوچک و لیوان ۱۲۰ سی سی کف بزرگ، هرکدام از این محصولات در موقعیتی مشخص قابل استفاده هستند به طور مثال از لیوان ۱۲۰ سی سی کف بزرگ در بستنی فروشی ها استفاده می شود.

لیوان 120 سی سیمزایای لیوان ۱۲۰ سی سی

تجدید پذیر بودن

سهولت استفاده

سبک بودن

جلوگیری از نشت مایعات به بیرون

عدم نیاز به شستشو

صرفه جویی در مصرف آب

قیمت مناسب و اقتصادی بودن

تنوع طرح و نقش

و قابلیت استفاده تبلیغاتی

از مزایای لیوان ۱۲۰ سی سی هستند که آن را به انتخابی مناسب برای مصرف کننده تبدیل می کنند.

کاربرد لیوان ۱۲۰ سی سی

لیوان کاغذی ۱۲۰ در مهمانی ها، کافی شاپ ها، محل کار، مصارف خانگی، بستنی فروشی ها، ذرت مکزیکی، نوشیدنی های بیرون بر و … استفاده می شود. هنگام پیاده روی، یا طی مسیر خانه تا محل کار معمولا عده ای تمایل به نوشیدن نوشیدنی گرم دارند که در این مواقع از خدمات بیرون بر کافی شاپ ها استفاده می کنند. لیوان  ۱۲۰ سی سی همانند لیوان ۱۱۰ سی سی انتخابی مناسب برای نوشیدنی های بیرون بر می باشد.

پس در این مطلب خواندیم که:

لیوان ۱۲۰cc در کافی شاپ ها، مصارف خانگی، ذرت مکزیکی ها و بستنی فروشی ها کاربرد دارد.

لیوان ۱۲۰cc همان لیوان دبل شات یا دوبل شات است.

لیوان ۱۲۰cc در دو نوع کف کوچک و کف بزرگ تولید می شود.

لیوان ۱۲۰cc یکی از محصولات لیوان کاغذی است که قابلیت بازگشت به طبیعت دارد.

این لیوان برای نوشیدنی های گرم و سرد به کار می رود و مانع نشت نوشیدنی به خارج می شود.

لیوان ۱۲۰ سی سی انتخابی مناسب برای  کافی شاپ های بیرون بر نیز هست.

سفارش لیوان کاغذی

شرکت ساحل جنوب تولید کننده محصولات لیوان کاغذی با استفاده از مرغوبترین و باکیفیت ترین مواد اولیه است. این شرکت خدمات خود را با توجه به سلیقه و نیاز مشتریان ارائه می دهد و انواع سفارش های چاپ لیوان کاغذی از جمله تبلیغاتی، شخصی و سازمانی را پذیرا است. چنانچه قصد خرید لیوان کاغذی، چاپ لیوان کاغذی و … دارید با شماره های درج شده تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

لیوان کاغذی , چاپ لیوان کاغذی , لیوان کاغذی ۳۶۰