سفارش لیوان کاغذی

سفارش لیوان کاغذی با طرح دلخواه

چاپ لیوان کاغدی چند دهه ایست که در کشور ما رواج یافته و طرفداران زیادی پیدا کرده است، از زمانی که عموم جامعه از طریق رسانه های مختلف خبر سرطان زا بودن ظروف یکبار مصرف پلاستیکی را شنیدند این محبوبیت افزایش یافته و لیوان کاغذی تا حدودی جایگزین رقیب خود شد. مراسم های بزرگی که در ایام مختلف کشور برگزار می شود، باعث شده اند ما روزانه ظروف یکبار مصرف زیادی را مصرف کنیم.

اگر بخواهیم از این بگذریم که ظروف شیشه ای و چینی جایگاه خود را دارند و زندگی ما به آن ها انس گرفته است، باید اقرار کرد لیوان کاغذی و دیگر ظروف کاغذی نیز عضوی جدید در زندگی امروز ما می باشند. در روزهایی که زمان بیش از هرچیزی برای ما اهمیت دارد و درگیر زندگی روزمره و شغل و … هستیم نمی توان ماننده گذشته زندگی کرد و بخشی از اززندگی ما تغییر کرده است.

به نظر شما ممکن است صبح که از منزل به سمت محل کار می رویم دلمان بخواهد یک لیوان قهوه بخوریم و عجله داریم و آن را به جای لیوان کاغذی قهوه خوری در لیوان شیشه ای به ما تحویل دهند؟ یا مثلا زمانی که در یک سازمان بزرگ، ارباب رجوع هستیم و می خواهیم آب بخوریم اما می بینیم آب تنها در لیوان های شیشه ای که معلوم نیست چگونه شسشتو شده اند قابل خوردن است و خبری از لیوان یکبار مصرف کاغذی نیست! فکرش هم خیلی دشوار به نظر می آید. از طرفی نیز نمی توان منکر بحران آب شد، بنظر می آید درحال حاضر بهترین گزینه روی میز برای ما لیوان های کاغذی هستند.

سفارش لیوان کاغذی

قیمت لیوان کاغذی

قیمت لیوان کاغذی گرچه از لیوان های پلاستیکی کمی بیشتر است اما با توجه به مزایایی مثل مقاومت بیشتر، سالم و بی خطر بودن، جنبه محیط زیستی و … لیوان کاغذی به معنی کامل به صرفه و مناسب است. مخصوصا اینکه این لیوان ها با طرح دلخواه شما و به قیمت های مناسبی نیز چاپ می شود.

سفارش لیوان کاغذی

سفارش لیوان کاغذی در مراسم های مختلفی مورد توجه و استقبال قرار می گیرد، مراسم های مذهبی و غیر مذهبی، دورهمی های بزرگ و کوچک، برخی از سازمان ها، حتی گردهمایی های ملی و … . در کشور ما رسم است که در اعیاد، شهادت ها و روزهای ویژه پذیرایی عمومی در سطح شهر صورت گیرد. این حرکت نمادین و معمولا برای زنده نگه داشتن یک آیین و یا یک راه و روش می باشد، یکی از ویژگی های دلپذیر لیوان کاغذی چاپ آن در مدل و طرح های مختلف قابل چاپ می باشد. به طور مثال در مراسم های افطاری می توان با چاپ سخن یا تصویری بر روی ظروف کاغذی پذیرایی آن را در خاطرات ثبت نمود. مثال های مشابه این موضوع فراوان هستند و می توان بسته به ذهنیتی که داریم، لیوان کاغذی با طرح دلخواه خود سفارش دهیم.

گروه تولید و چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب ارائه دهنده انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی ، کاسه کاغذی، چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی، چاپ لیوان کاغذی بهداشتی با طرح دلخواه و به سلیقه مشتری می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

 

دیدگاه شما: