مقایسه انواع لیوان کاغذی

لیوان کاغذی

مقایسه انواع لیوان کاغذی

در دنیای امروزی ظروف یکبار مصرف (لیوان کاغذی، بشقاب کاغذی و لوازم کاغذی) از جایگاه ویژه ای بر خوردار می باشند. عدم نیاز این ظروف به شستشو، یکی از اهداف مهم مصرف کنندگان از این نوع ظروف می باشد. در گذشته ظروف یکبار مصرف پلاستیکی از اهمیت زیادتری برخوردار بودند اما به مرور زمان و با توجه به آگاهی مردم از مضرات آن بر محیط زیست و سلامت انسان استفاده از این ظروف رفته رفته کاهش یافت و این ظروف جایگاه خود را به ظروف یکبار مصرف کاغذی دادند.

چاپ انواع لیوان کاغذی

قابلیت تجزیه پذیری ظروف و لیوان های یک‌ بار مصرف کاغذی از مهم ترین ویژگی های آنها می باشد، با این تفاوت که لیوان های پلاستیکی یکبار مصرف فاقد این ویژگی می باشند و سال های بسیاری زمان خواهد برد تا شاید این ظروف تجزیه شوند. همین امر، سبب نگرانی مسئولین برای تولید انبوه محصولات پلاستیکی شده است. تحقیق کنندگان بر این باورند که استفاده از هر نوع نوشیدنی گرم و سرد در لیوان های کاغذی یکبار مصرف مشکلی بدنبال نخواهد داشت. لیوان های کاغذی اغلب از نوعی پوشش مومی شکل تشکیل شده اند که سبب افزایش دوام آنها شده و همچنین باعث عدم تغییرکیفیت مواد موجود در آن ها می شود.

انواع لیوان کاغذی

نکات مهم در مصرف لیوان کاغذی

به گفته کارشناسان مصرف نوشیدنی های داغ و گرم در ظروف و لیوان های پلاستیکی یکبار مصرف خطر ابتلا به سرطان را بدنبال دارد زیرا آن ها معتقدند که در اثر گرما ممکن است برخی از مواد شیمیایی و سمی و سرطان زا از ظروف پلاستیکی وارد محتویات داخل لیوان شود و وارد بدن فرد شود و زمینه مناسبی را برای ابتلا به انواع سرطان ها ایجاد کند اما برخی کارشناسان این مطلب را قبول ندارند. شرکت لیوان کاغذی ساحل جنوب ارائه دهنده انواع لیوان های کاغذی می باشد. این شرکت در نظر دارد تا بهترین محصولات خود را برای مشتریان عرضه نماید. رضایت مشتریان از مهمترین اهداف این مجموعه می باشد.

سفارش انواع لیوان کاغذی

گروه تولید و چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب این افتخار را دارد به ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی و کاسه کاغذی بپردازد.

لیوان کاغذی ساحل جنوب ، تولید کننده انواع لیوان کاغذی در طرح های مختلف و طرح های سفارشی مشتریان می باشد .

شما می توانید سفارش خود را به صورت تلفنی به ما اعلام نمایید و ما نیز کالای مورد درخواست شما را توسط باربری برایتان ارسال می نماییم .

برای اطلاع از لیست قیمت لیوان کاغذی با ما تماس بگیرید و برای دریافت نمونه لیوان های کاغذی تولید شده ما ، لطفا درخواست خود را با ما در میان بگذارید .

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹