تم تولد پسرانه

طراحی تم تولد نیازمند صبر و حوصله می باشد و بهتر است که در هنگام طراحی تم تولد برای کودک خود نهایت ابتکار و سلیقه را به کار ببرید تا بتوانید زیباترین و بی نظیر ترین تم تولد را برای کودک خود طراحی کنید.

انتخاب تم تولد یکی از مهمترین بخش های تولد برای کودک دلبند شما محسوب می گردد. ایده های زیادی برای انتخاب تم تولد پسرانه به شما پیشنهاد می گردد اما بهتر است که نظر کودکتان را در این مورد بدانید. پسرها معمولا به دنبال طرح های هیجانی برای طراحی تم تولدشان هستند. معمولا بهترین رنگ برای تم تولد پسرانه رنگ آبی می باشد در عین حال میتوانید از رنگ های مشترک که برای تم تولد دخترانه نیز استفاده می شود انتخاب نمایید. اکثرا کودکان به شخصیت های کارتونی علاقمند هستند و دوست دارند از شخصیت های کارتونی در تم تولدشان استفاده کنند.

تم مرد عنکبوتی ، تم باب اسفنجی و … از تم هایی است که اکثر پسرها به آن علاقمند هستند و دوست دارند در طراحی تم تولدشان از این شخصیت ها استفاده شود. شرکت ظروف کاغذی ساحل جنوب علاوه بر چاپ انواع لیوان کاغذی در زمینه انتخاب تم تولد پسرانه برای شما پیشنهاداتی را ارائه می نماید و شما با انتخاب مناسب میتوانید بهترین ها را در جشن تولد کودک تان داشته باشید.

برای تم تولد پسرانه طرحهای متفاوتی با توجه به سلیقه کودک شما پیشنهاد می گردد. معمولا پسرها به رنگ های سرد مثل سبز و آبی علاقمند هستند و شخصیت های کارتونی مثل باب اسفنجی و بتمن را بیشتر می پسندند. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم با توجه به نظر کودکتان تم تولدش را انتخاب کنید.  

معمولا پسرها علاقه زیادی به فوتبال دارند و از تم تولد فوتبالی نیز استقبال می کنند. به همین خاطر ما این تم را نیز مناسب جشن تولد پسرانه می دانیم. همانطور که اشاره شد شخصیت های کارتونی نیز از تم هایی هست که بیشتر اقا پسرها می پسندند از جمله شرک بعنوان یکی از شخصیت های کارتونی محبوبشان می باشد.

سفارش تم تولد

گروه تولید و چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب این افتخار را دارد با توجه به احساس مسئولیتی که نسبت به زمین دارد به ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی بپردازد. محصولات این گروه در حوزه تم تولد، چاپ لیوان کاغذی، چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی، چاپ لیوان کاغذی بهداشتی، طرح دلخواه، لیوان سیب زمینی، لیوان کاغذی دوجداره، لیوان به سلیقه مشتری و …. می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه
تم تولد پسرانه