کاسه کاغذی

کاسه کاغذی

کاسه کاغذی و لیوان کاغذی یک بار مصرف می باشند و با یک پوشش کاور میشوند که حرارت و دما را انتقال ندهد و مقاومت داشته باشد. از کاسه کاغذی ها و این لیوان ها تقریبا در همه جای دنیا استفاده می شود و چاپ آن نیز در کشور خودمان ودیگر کشورهای صنعتی و پیشرو انجام میشود که مورد توجه شرکت ها و لوگوهای معروف قرار گرفته است. از نظر کمپین های محیط زیست نیز این کاسه ها و لیوان ها آسیبی به محیط زیست نزده و بسیار بهتر از کاسه ها و لیوان های پلاستیکی هستند. چاپ ساحل جنوب در حمایت از محیط زیست ومتناسب با فرهنگ غنی ما برای چاپ آمادگی خدمت رسانی به شما کاربران می باشد.

کاسه کاغذی را میتوان در هیات های مذهبی، رستوران ها و فست فود ها، بیمارستان ها، ادارات دولتی و خصوصی، شرکت های تولید چای و نوشیدنی های سرد و گرم و همینطور برای استفاده عادی در منزل با طرح های متناسب و تبلیغاتی به کار برد.

تبلیغات شعار ویا طرح یک سازمان، ارگان و یا حتی تصویر یک شخص در انتخابات که بر روی کاسه چاپ می شود که می شود در رستوران وفست فود ها استفاده شود ازتاثیر گذاری قوی از نظر تبلیغاتی دارد. و همچنین این کاسه کاغذی ها مناسب برای جلسات و تشریفات می باشد. در رابطه با چاپ بهداشتی بودن این مورد بسیار حائز اهمیت می باشد. از این رو از مرکب گیاهی استفاده می شود و تولید لیوان توسط دستگا استرلیزه انجام می شود.

لیوان کاغذی

– جلوگیری از نفوذ مایع غذا به  سطح خارجی کاسه کاغذی در صورتی که وقتی ما مایع داغ را در کاسه پلاستیکی میریزم دیده شده است که در بسیاری از مواقع آب می شود و یا حرارت دست ما را می سوزاند.
– کاسه کاغذی پس از استفاده بهتر قابل بازیافت است و کمتر به محیط زیست صدمه وارد می نماید.
– بر روی کاسه کاغذی می توان طراحی ها و نوشتهای دلخواه خود را چاپ کرد تا هم جنبه تبلیغاتی داشته باشد و هم زیباتر به نظر می رسد.

چاپ کاسه کاغذی

چاپی که بر روی کاسه کاغذی تبلیغاتی صورت می گیرد را برای اینکه به بهترین نحو یک ابزار تبلیغاتی خوب و حداکثر استفاده را از آن ببریم میتوانیم در مناسبت های زیر استفاده کنیم
– درتمامی همایش ها و سمینار های دانشگاهی
– تشریفات در نمایشگاه
– واگذاری لیوان کاغذی در بیمارستان های بین شهری، آزمایشگاه ها دولتی، درمانگاه و کلینیک ها ی خصوص
– واگذای در آب خوری های مدارس آموزش و پروش یا موسسات آموزشی
– واگذای در ادارات، بوفه ها
– واگذای در رستوران ها مترو و فرودگاه