لیوان کاغذی پاپ کورن

امروزه مردم توجه ویژه ای به محصولات یکبار مصرف و کاغذی دارند و در بخش های مختلف زندگی انسانها از آن ها استفاده می شود. ظروف کاغذی انواع مختلفی دارند و یکی از محبوب ترین آن ها لیوان کاغذی پاپ کورن می باشد که در این مطلب به توضیحات تکمیلی آن می پردازیم.

لیوان کاغذی

ظروف کاغذی

محصولات کاغذی بخش جدایی ناپذیر زندگی بشر شده اند و می توان گفت این محصولات در تمامی کشورها جا افتاده اند. درگذشته مردم برای پذیرایی و مراسم هایشان از ظروف سنگی، فلزی و شیشه ای و چینی استفاده می کردند، اما این روزها ظروف کاغذی جایگزین مناسبی برای استفاده های روزمره آن ها شده است. دلیل این جایگزینی می تواند نشکن بودن و یکبار مصرف بودن این ظروف باشد. این روزها دیگر نیازی نیست مردم برای یک مهمانی و دورهمی ساده حجم زیادی ظرف بشورند و یا از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی استفاده کنند و نگران محیط زیست باشند. ظروف یکبار مصرف کاغذی تقریبا مناسب ترین انتخاب برای مهمانی ها و دورهمی ها به حساب می آید. استفاده از لیوان کاغذی بجای لیوان های بلوری و چینی در دورهمی ها یکی از بهترین جایگزین ها در زندگی روزمره اکثر ما شده است.

لیوان کاغذی

لیوان کاغذی پاپ کورن

پاپ کورن یکی از محبوب ترین خوراکی ها و تنقلات برای مردم به حساب می آید، به طوری که در سینماها، مهمانی ها، کافی شاپ ها و … جای دارد. لیوان کاغذی پاپ کورن در طرح ها و رنگ های مختلف، با تنوع اندازه و جنس تولید می شود و هرکدام از آن ها در مکانی متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال لیوان های کاغذی پاپ کورن مخصوص یک کافی شاپ، مرکز تفریحی یا یک سینما با طرحی خاص تولید می شوند اما لیوان های کاغذی پاپ کورن ای که برای مصرف شخصی خانواده ها یا برای مهمانی ها استفاده می شوند طرح های عمومی تری دارند.

ویژگی های لیوان کاغذی پاپ کورن

لیوان کاغذی پاپ کورن را می توان برای چیپس و سیب زمینی سرخ کرده نیز استفاده نمود.

این محصول در اندازه های مختلفی تولید می شود و سایز تولید آن از ۸۰۰cc تا ۱۵۰۰cc متغیر است.

پوشش داخلی لیوان کاغذی پاپ کورن که از پلی اتیلن می باشد باعث می شود روغن ذرت ها به فضای بیرونی لیوان نفوذ نکند.

از ویژگی های بارز لیوان کاغذی پاپ کورن تنوع در طرح و اندازه آن می باشد که می تواند لحظات خوشی را در ذهن مصرف کننده ثبت نماید.

لیوان کاغذی ساحل جنوب

شرکت لیوان کاغذی ساحل جنوب نیز به دلیل احترام به سلیقه و نیاز مشتریان به ارائه انواع خدمات تولیدی لیوان کاغذی می پردازد. این مجموعه در حوزه کاسه کاغذی، چاپ لیوان کاغذی، چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی، چاپ لیوان کاغذی بهداشتی، در طرح ها و اندازه های مختلف به سلیقه مشتری و …. تولید انواع ظروف کاغذی را ارائه می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

دیدگاه شما: