لیوان کاغذی درب دار

لیوان کاغذی درب دار در سایزهای مختلفی تولید می شود و باعث زیبایی ظاهری و حفظ دمای نوشیدنی داخل لیوان می شود. همانطور که لیوان کاغذی در انواع گوناگونی تولید می شود، درب لیوان کاغذی نیز در انواع طرح ها و ابعاد مختلف تولید می گردد.

لیوان کاغذی درب دار

لیوان کاغذی درب دار

لیوان کاغذی درب دار یکی دیگر از محصولات لیوان کاغذی ساحل جنوب می باشد که جهت راحتی مصرف کنندگان لیوان کاغذی تولید می شود. این محصول از دمای نوشیدنی درون لیوان حفاظت می کند و مانع ریختن ناگهانی آن به بیرون ظرف می شود، درب لیوان کاغذی همچنین باعث زیبایی چشم نواز لیوان کاغذی می شود و بسته به سلیقه مصرف کننده می تواند رنگ و طرح متفاوتی داشته باشد. این محصول همچنین می تواند در طرح های تبلیغاتی مورد درخواست مشتری تولید شود.

ویژگی جالب دیگر لیوان کاغذی در طراحی آن است که مانع سوختن دهان هنگام نوشیدن نوشیدنی داغ می شود، به این دلیل که در بالای آن قسمتی جداگانه برای نوشیدن تعبیه شده است. این ویژگی درب لیوان کاغذی در زندگی مدرن دارای اهمیت بالایی می باشد و به ویژه در کافی شاپ هایی که نوشیدنی های بیرون بر دارند مورد استقبال قرار گرفته است.

لیوان کاغذی درب دار

انواع لیوان کاغذی

سایز در لیوان کاغذی با توجه به سایز های استاندارد لیوان کاغذی تعیین می شود. سایزهای مختلف این محصول برای کاربری و هدفی متفاوت به کار گرفته می شوند و هنگام سفارش و خرید درب لیوان کاغذی باید به این نکات توجه نمود.

لیوان کاغذی ساحل جنوب

با توجه به این که لیوان کاغذی در زندگی امروز دارای جایگاه و اهمیت ویژه ای می باشد، تولیدکنندگان لیوان کاغذی در صدد این هستند که روز به روز بر کیفیت آن بیافزایند و رضایت مشتریان را حاصل نمایند. یکی از مورادی که در روند افزایش بهره وری و رضایت مصرف کنندگان لیوان کاغذی تاثیر گذاشته است تدبیر درب کاغذی است که باعث تسهیل مصرف این محصول شده است.

گروه تولید و چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب این افتخار را دارد به ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی و کاسه کاغذی فعالیت دارد.

این مجموعه در زمینه چاپ درب لیوان کاغذی و لیوان دوجداره در حال حاضر فعالیتی ندارد.

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

دیدگاه شما: