چرا ظروف کاغذی

کره زمین یکی از مهم ترین موهبت های الهی به موجودات ساکن آن است. اما انسان ها با بی توجهی و بی مهری قدم در راه نابودی آن گذارده اند. روزانه میلیون ها تن مواد غیر قابل بازیافت مانند ظروف پلاستیکی و شیشه ای به انبوه زباله های انباشته شده در جای جای کره خاکی افزوده شده و تخریب آن را تسریع می کند. در این میان استفاده از لیوان کاغذی و ظروف کاغذی همراه با چاپ لیوان کاغذی به زیبایی آن افزوده سال هاست در جهان رواج دارد و نه تنها به طبیعت آسیب نمی زند بلکه با بازیافت صحیح این ظروف نیز می توان از کاغذ آن بارها به اشکال مختلف استفاده کرد و دست آخر نیز به طبیعت باز می گردد.

از این رو شرکت لیوان کاغذی ساحل جنوب ظروفی تولید و عرضه کند که نه تنها مخرب کره زمین نیست بلکه دوستدار محیط زیست نیز می باشد.

چاپ لیوان کاغذی

تاریخچه لیوان های کاغذی به امپراتوری چین برمی گردد. در قرن دوم قبل از میلاد مسیح، کاغذ اختراع شد و فنجان های کاغذی برای صرف چای در چین مورد استفاده قرار می گرفتند. این فنجان ها در رنگ ها و اندازه های مختلفی توسط طراحان ماهر چینی ساخته می شدند.

لیوان کاغذی

تاریخچه ای از ظروف کاغذی

تاریخچه لیوانهای کاغذی امروز به قرن بیستم برمی گردد. در اوایل قرن بیستم استفاده از لیوان های شیشه ای به صورت مشترک در مدارس یا قطارهای مسافری رایج بود که باعث بروز نگرانی هایی درباره سلامت عمومی جامعه می شد. در آگوست سال ۱۹۰۸ گزارشی از یک تحقیق که توسط پروفسور Alvin Davison، استاد کالج لافایت، با عنوان “مرگ در میان لیوان های نوشیدنی مدارس” در مدارس دولتی پنسیلوانیا انجام شده بود، منتشر شد.

در همان دوران در حدود سال ۱۹۰۷ در ایالات متحده امریکا، وکیلی به نام  Lawrence Luellen اقدام به ساخت دستگاه آب سرد کن با لیوان های کاغذی نمود که با همکاری Hugh Moore کمپین تبلیغاتی استفاده از لیوان های کاغذی را بنیاد نهادند که در نهایت منجر به ایجاد برند لیوان های کاغذی   Dixie Cup شد. در این مسیر، مقاله پروفسور Davison در گشودن باب استفاده از لیوان های کاغذی بسیار کارساز بود و چندی بعد، استفاده از لیوان کاغذی در قطارهای مسافری، رایج گشت. با توجه به رایج شدن لیوان های کاغذی و ارزان شدن قیمت آنها، استفاده از لیوان های شیشه ای در خطوط قطارهای مسافربری تقریبا از سال ۱۹۱۷ منسوخ شد و لیوان کاغذی جایگزین آنها شدند.

پس از آن به تدریج لیوان های کاغذی در بیمارستان ها مورد استفاده قرار گرفتند. در سال ۱۹۴۲ کالج ایالتی ماساچوست طی مقاله ای اعلام کرد که هزینه استفاده های مکرر از لیوان های شیشه ای، حتی در صورت رعایت اصول بهداشتی، ۱٫۶ برابر لیوان های یک بار مصرف کاغذی است که نتیجه این تحقیقات و کاهش خطر ابتلا به بیماری های مشترک، منجر به ترغیب بیمارستان ها برای استفاده از لیوان های کاغذی شد.

لیوان کاغذی ساحل جنوب

گروه تولید و چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب این افتخار را دارد با توجه به احساس مسئولیتی که نسبت به زمین دارد به ارائه انواع خدمات چاپ لیوان کاغذی بپردازد. محصولات این گروه در حوزه تم تولد، ظروف کاغذی، چاپ لیوان کاغذی، چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی، چاپ لیوان کاغذی بهداشتی، طرح دلخواه، لیوان سیب زمینی، لیوان کاغذی دوجداره، لیوان به سلیقه مشتری و …. می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹