انواع ظروف مصرفی

از زمان شکل گیری تمدن های بشری، انسان سبک های متفاوتی از زندگی را تجربه کرده است. بشر برای غذاخوردن روش ها و ظروف مختلفی را امتحان کرده و سیر تاریخی طولانی را پشت سر گذاشته است. در اوایل تمدن های بشری، انسان از چیزهایی مثل برگ های بزرگ یا سنگ به عنوان ظرف استفاده می کرد.

بعد از آن نیز در دوره های مختلف ظروف سفالی، ظروف فلزی، ظروف شیشه ای، ظروف چینی، ظروف یکبار مصرف و بعدها ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و کاغذی و  … توسط انسان اختراع شد. هر یک از این ظروف دارای معایب و مزایایی بودند که به تدریج با گذشت زمان محصولات جدیدتری به بازار عرضه شد. با ما همراه باشید تا در ادامه ی این مطلب به این موضوع بپردازیم.

انواع لیوان کاغذی

انواع ظروف مصرفی

ظروف پذیرایی در انواع مختلفی تولید می شوند و هر کدام دارای ویژگی های و کاربری های متفاوت هستند. این موضوع باعث می شود که انسان حق انتخاب گسترده ای داشته باشد و محصول دلخواه خود را با توجه به کاربری و خاصیت های آن بیابد. در گذشته برای برگزاری مجالس عروسی یا مهمانی های بزرگ، اکثر افراد از ظروف شیشه ای و ملامینه برای پذیرایی استفاده می کردند. اما به تدریج با تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و کاغذی کار برای بسیاری از افراد راحت تر شد.

ظروف سفالی

ظروف سفالی از هزاران سال پیش توسط انسان اختراع شده اند و امروزه نیز به شکل های مختلفی استفاده می شوند. در گذشته های دور از این ظروف برای صرف غذا و نوشیدنی های مختلف استفاده می شد اما به تدریج ظروف یکبار مصرف جایگزین این ظروف شدند.

ظروف مسی

ظروف مسی یکی از ظروف فلزی با قدمت به حساب می آیند که برای سلامتی انسان مفید هستند. گفتنی است در مصرف این ظروف بهتر است غذاهای اسیدی را در آن ها نپزیم. از دیگر ویزگی های ظروف مسی این است که به راحتی حرارت را هدایت می کنند و در سریع ترین زمان می توان در آن ها غذا پخت. در واقع این ظروف به دلیل اینکه مس بدن انسان را نیز تامین می کند شاید بتوان گفت هنوز هم بهترین گزینه برای پخت غذا به حساب می آید.

ظروف تفلون

ظروف تفلون که به طور عمده در آشپزخانه ها موجود است یکی دیگر از ظروف غذاخوری است که در قدیم برای پذیرایی نیز استفاده می شده اما امروزه کمتر از آن ها استفاده می شود و ظروف پذیرایی جدید جایگزین آن ها شده اند. در واقع این ظروف به دلیل اینکه بعد از مدتی سطح آن خراب می شود باعث شده تا مواد غذا را نیز سمی کند، بنابراین گزینه خوبی برای پخت غذا نیست.

انواع ظروف مصرفی

ظروف یکبار مصرف کاغذی

این روزها بخاطره بیماری های نامشخص و ویروسی اکثر افراد سعی می کنند در ادارات و سازمان ها از لیوان کاغذی برای صرف نوشیدنی و چای استفاده کنند.  به همین منظور گرایش به سمت تولیدات کاغذی نسبت به قبل بیشتر شده است. شرکت ساحل جنوب همواره با تولید ظروف کاغذی از جمله چاپ لیوان کاغذی در طرح ها و نقش های مختلف سعی نموده تا بهترین محصولات را با کیفیت خوب به دست مصرف کنندگان خود برساند.

سفارش انواع ظروف کاغذی

گروه تولید و چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب این افتخار را دارد به ارائه انواع ظروف مصرفی از نوع کاغذی در خدمت شما عزیزان باشد.

محصولات این گروه در حوزه تولید و چاپ انواع ظروف کاغذی به سلیقه مشتری و …. می باشد.

ساحل جنوب ، تولید کننده انواع لیوان کاغذی در طرح های مختلف و طرح های سفارشی مشتریان می باشد .

محل کنونی کارگاه تولیدی لیوان کاغذی ما ، استان تهران ، شهرک صنعتی صفا دشت می باشد .

برای اطلاع از لیست قیمت با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

 

دیدگاه شما: