انواع ظروف مصرفی

از زمان شکل گیری تمدن های بشری، انسان سبک های متفاوتی از زندگی را تجربه کرده است. بشر برای غذاخوردن روش ها و ظروف مختلفی را امتحان کرده و سیر تاریخی طولانی را پشت سر گذاشته است. در اوایل تمدن های بشری، انسان از چیزهایی مثل برگ های بزرگ یا سنگ به عنوان ظرف استفاده می کرده است. پس از آن نیز در دوره های مختلف ظروف سفالی، ظروف فلزی، ظروف شیشه ای، ظروف چینی، ظروف یکبار مصرف و بعدها ظروف یکبار مصرف پلاستیکی و کاغذی و  … توسط انسان اختراع شد. هر یک از این ظروف دارای خصوصیات ویژه ای هستند که در ادامه ی این مطلب به این موضوع اشاره می شود.

انواع لیوان کاغذی

انواع ظروف مصرفی

ظروف پذیرایی در انواع مختلفی تولید می شوند و هر کدام دارای ویژگی های و کاربری های متفاوت هستند. این موضوع باعث می شود که انسان حق انتخاب گسترده ای داشته باشد و محصول دلخواه خود را با توجه به کاربری و خاصیت های آن بیابد. در ادامه انواع ظروف پذیرایی و توضیحاتی درباره آن های را برای شما ارائه می کنیم.

ظروف سفالی

ظروف سفالی از هزاران سال پیش توسط انسان اختراع شده اند و امروزه نیز به شکل های مختلفی استفاده می شوند.

ظروف مسی

ظروف مسی یکی از ظروف فلزی با قدمت به حساب می آیند که برای سلامتی انسان مفید هستند. گفتنی است در مصرف این ظروف بهتر است غذاهای اسیدی را در آن ها نپزیم. از دیگر ویزگی های ظروف مسی این است که به راحتی حرارت را هدایت می کنند و در سریع ترین زمان می توان در آن ها غذا پخت.

ظروف تفلون

ظروف تفلون که به طور عمده در آشپزخانه ها موجود است یکی دیگر از ظروف غذاخوری است که در قدیم برای پذیرایی نیز استفاده می شده اما امروزه کمتر از آن ها استفاده می شود و ظروف پذیرایی جدید جایگزین آن ها شده اند.

سفارش انواع ظروف کاغذی

گروه تولید و چاپ لیوان کاغذی ساحل جنوب این افتخار را دارد به ارائه انواع ظروف مصرفی از نوع کاغذی در خدمت شما عزیزان باشد.

محصولات این گروه در حوزه تولید و چاپ انواع ظروف کاغذی به سلیقه مشتری و …. می باشد.

ساحل جنوب ، تولید کننده انواع لیوان کاغذی در طرح های مختلف و طرح های سفارشی مشتریان می باشد .

محل کنونی کارگاه تولیدی لیوان کاغذی ما ، استان تهران ، شهرک صنعتی صفا دشت می باشد .

برای اطلاع از لیست قیمت با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

 

دیدگاه شما: