لیوان کاغذی تبلیغاتی

لیوان کاغذی تبلیغاتی انتخابی مناسب برای بازاریابی و برندسازی یک سازمان، نهاد یا مجموعه است. با توجه به اینکه لیوان کاغذی این قابلیت را دارد که در طرح ها و نقش های مختلفی تولید شود، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مناسب نیز شناخته می شود. در ادامه این مطلب به ارائه توضیحاتی بیشتر درباره لیوان کاغذی تبلیغاتی می پردازیم.

لیوان کاغذی تبلیغاتی

تولید لیوان کاغذی

در فرایند تولید لیوان کاغذی، ابتدا کاغذها را با پلی اتیلن که باعث مقاومت کاغذ می شود روکش دار می شوند. سپس کاغذهای روکش دار در ابعاد و اندازه های مختلف برش داده می شوند. تولید کننده این امکان را دارد که محصولات و لیوان کاغذی را با توجه به سلیقه و سفارش مشتریان چاپ کند. یکی از مزایای مهم محصولات کاغذی تنوع در طرح و مدل چاپ است. زمان سفارش لیوان کاغذی مشتریان می توانند هر ابعاد، اندازه، طرح و لوگویی که در نظر دارند را سفارش دهند تا تولید کننده آن را تولید کند. به همین دلیل است که از لیوان کاغذی به عنوان لیوان کاغذی تبلیغاتی نیز یاد می شود.

مزایای لیوان کاغذی

لیوان کاغذی قابلیت ها و مزایای زیادی برای مصرف کننده خود به همراه دارد، برخی از این مزایا عبارتند از :

قیمت ارزان و به صرفه

سبکی و قابلیت حمل آسان

تنوع طرح و نقش

قابلیت تبلیغاتی و استفاده برای برندینگ سازمانی

قابلیت تجدید پذیری و  دوستی با طبیعت

عدم واکنش شیمیایی در برابر نوشیدنی های گرم

قابلیت استفاده برای انواع نوشیدنی ها

تنوع کاربری

سفارش لیوان کاغذی

شرکت لیوان کاغذی ساحل جنوب با سابقه تولید انواع محصولات و لیوان کاغذی از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه، این افتخار را دارد که خدمات متنوعی به مشتریان خود ارائه کند. چنانچه قصد سفارش چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی را دارید می توانید با شماره های ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

۰۹۱۵۴۵۲۷۷۰۷ – ۰۹۳۹۵۵۸۶۸۶۹

دیدگاه شما: